365 Gün- 365 Days Sansürsüz İndir

365 Gün- 365 Days Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

365 Gün- 365 Days Sansürsüz İndir

Netflix in yeni filmlerinden biri olan 365 gün ilk kez bu yılın şubat ayında gösterime girdi. Polonya yapımı bir film olan 365 gün genç ve güzel bir kadın ile bir mafya arasındaki ilişkiyi konu almaktadır. Baş karakterlerden biri olan Massimo Torricelli Sicilya da sözü geçen ve güçlü mafya ailesinin üyesidir ve babasının bir suikastla öldürülmesi sonucu onun yerine geçmek durumunda kalır. Genç ve yakışıklı Massimo ‘ nun babası gözlerinin önünde öldürülür ve onu derinden etkiler. Genç ve ç0k güzel bir kadın olan bir diğer baş karakter Laura ise Verşova ‘ da çok lüks bir otelde satış direktörü olarak çalışmaktadır.  Laura iş hayatında oldukça başarılıdır fakat erkek arkadaşı ile sorunlar yaşamaktadır. İlişklisinde mutsuz olan kadın erkek arkadaşına son bir şans vrir ve nirkaç arkadaşının da katılmasıyla beraber tatile giderler. Sicilyaya tatile gelen kadın burada massimo ile karşılaşır ve dominant mafya babası onu adanın uzak bir köşesine kaçırır. Genç kadına kendisine aşık olması için 365 gün verir. İyi seyirler.

365 Gün- 365 Days Sansürsüz İndir

365 Gün- 365 Days Sansürsüz İndir

365 Gün- 365 Days Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
365 Gün- 365 Days Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR