4N1K Sansürsüz İndir

4N1K Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

4N1K Sansürsüz İndir

Çok satan aynı isimli kitaptan beyazperdeye aktarılan, bir gençlik filmidir. Filmin odak noktası esas kız Yaprak, arkadaşları ve ailesinin çevresinde geçmektedir. Yaprak, sıradan bir aile yaşantısı olan, mahalle hayatı içerisinde büyümüştür. Diğer kız çocuklarından farkı ise Yaprak’ ın en yakın arkadaşlarının kendi yaş gurubundaki erkek çocuklardan oluşmasıdır. Genç bir kız olan Yaprak, hayata bakış açısıyla ve önemsedikleri diğer konularla da ayrılmaktadır. Hayatı kardeş gibi büyüdüğü dört erkek arkadaşıyla birlikte geçmektedir. Yaprak’ ın hayatını değiştirecek dönüm noktası ise doğum gününde kendisine gelen gizemli bir hediyeyle olacaktır. Hediyenin gizemi ise sahibinde saklıdır. Çünkü hediye, Yparak’ a âşık olduğunu itiraf eden, gizli bir hayranından gelmektedir.

4N1K Sansürsüz İndir

4N1K Sansürsüz İndir

4N1K Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
4N1K Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR