7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

Çok derin mesajlar içeren hikayesiyle 7. Koğuştaki mucize, bir film  bu kadar mı güzel yansıtılır ekrana diye düşündüren bir yapım oluyor. Memo diğer tüm babalardan farkli olarak küçük kızıyla aklı bir olan bir adam ve Memo’nun 7 yaşındaki güzeller güzeli, babasını kalpten seven Ova’nın hikâyesidir 7. Koğuştaki mucize. Filmin isminde de anlaşıldığı gibi hapishanede ki bir mucizeyi ele alıyor. Belki de daha önce kimsenin yapamayacağı cesaretten bir mucize. Memo  7 yaşındaki bir kızın ölümünden sorumlu tutulur ölen kızı sıkı yönetim komutanın kızı olduğundan dolayı Memo’nun masumluğu fayda etmiyordur Memo idam ile çarptırılmıştır. Ova babası Memo’nun masumluğunu en iyi bilen insanlardan biridir. Memo ile Ova bi türlü görüştürülmüyordur. Ama işte orada minik bir mucize daha olur. Filmde sonuna kadar acaba ne olacak Memo ölecek mi , Ova babasını görebilecek mi diye içim içimi yedi. Film mesajlar ile dolu düşündürücüdür. Masum insanların da idama uğrayabileceği mesaj en acı gerçeklerdendir, mesela baba ve evlat sevgisi de öyle, saf olan bi insanın masumluğunu kanıtlamak için dökülen çabalar. Dediğim gibi ağlamak garanti olan muhteşem ötesi yıldız yapımlardan biridir. Ayrıca yer yer güldüren anlamlı sahneleri de vardır. Hayattan acı bir tutam olan film başarısıyla dünyayı sarmış ayrıca izleyicileri de kalpten sarmış etkileyici bir eser. Herkese ağlamalı seyirler diliyorum.

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

7.Koğuştaki Mucize Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR