A.R.O.G Sansürsüz İndir

A.R.O.G Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

Gora filmin gündeme getirdiği büyük sesten sonra bu sefer de devam filmi olarak adlandırdıkları Arog filmi komedi severlerin beğenisine sunuldu. İlkini nasıl heyecan, sabırsız ve kahkahalar içinde izlediysek bunu da aynı şekilde izlediğimiz Arog filmi hala en iyi yerli komedi filmlerindendir. Devam filmi dedik ama bu sefer olaylar Gora gezegeninde değil, uzaylılar ve Arif’in maceralarını değil, bu sefer geçmişte yolculuğu  dayanan ve gelişen olayları esas alıp yansıttıkları bir beyaz perde filmi olmuş. Komedi işi Cem Yılmaz’ın işidir diyip sizlere filmin konusunu anlatayım. Uzaydan dünyaya gelmeyi başaran Arif ve Ceku burada kendilerine güzel bir hayat kurmuştur ve çocukları doğacaktır. Bu sırada Arif’in yenilgiye uğrattığı komutan Logar rahat durmaz Arife karşı pis bir oyun kurar onu bir milyon yıl öncesine gönderir. Bir milyon yıl öncesine giden Arif burada vahşi yaşamla ilkel insanlarla birlikte yaşayacağı maceraları bu zamandan kurtulma mücadelesini işleyecekler. Bir milyon yıl öncesine gelen Arif başlarda hayatta kalma uğraşlarını sonra da  tanıştığı insanları kendi bildiği gelenekler ile geliştirme çabasına girmiştir. Cok büyük dostlar edinen Arif Arog filminde de büyük ses getirip izleyicileri güldürmeyi başarmıştır. Yıllar sonra bile adından bahsetmeyi başardığımız bu film hafızalara kazınan sahneleri işleyişi ile hâlâ gönüllerde büyük yer edinmektedir. Her izlediğimizde ilk izlemiş gibi güldüğümüz, her sahnesini ezbere bildiğimiz ama izlemekten asla sıkılmayacağımız bu filmi unutmak mümkün değildir. Sizleri Arog filmi ile birlikte bırakıp bol bol evleneceğiniz keyifli dakikalar diliyorum.

A.R.O.G Sansürsüz İndir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
A.R.O.G Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR