A.R.O.G Sansürsüz İndir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

Hikayesi Cem Yılmaz tarafından yazılan film, G.O.R.A. ‘nın devam filmi niteliğindedir. G.O.R.A. filminde Goralılar tarafından uzaya kaçılan Arif, burada hayatının aşkıyla da tanışır. Prenses Ceku ile evlenen Arif, eski hayatına geri dönerek eşiyle mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Sevdiği kadın yüzünden en büyük düşmanı Logar’ da hayatına girmiştir. Logar, mutlu çifte yaşattıklarından dolayı üzgün olduğunu söyleyip, af dilese de geliş amacı intikamdır. İntikamını gerçekleştirmek için bir zaman makinesi aracılığıyla Arif’ i ilk çağlara gönderecektir. Kaptan Logar ise Arif’in yerine geçerek, sevdiği kadınla sahte de olsa yeni bir hayat yaşamak isteyecektir. Arif’ in karısını kurtarabilmesi için yapması gereken ise ne yapıp edip eski hayatına dönmeyi başarması gerekecektir.

A.R.O.G Sansürsüz İndir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
A.R.O.G Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR