Ağır Romantik Sansürsüz İndir

Ağır Romantik Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Ağır Romantik Sansürsüz İndir

‌Aslı ve Kerem’in aşk ile ama bi o kadar da yalanlar ile olan ilişkisini trajikomik bir şekilde ele alan filmdir Ağır Romantik. Aslı yeni konservatuar mezunu olan aşka fırsat bulamayan biridir. Ama artık birşeylerin olmasını isteyen Aslı tıpkı babası gibi  müthiş karakterde romantik, kadın ruhunu iyi bilen bir adam istiyordur.  Yolda yürürken çantası çalınan Aslı’ya yardım eden Kerem birbirlerinden etkilenirler. Kerem Aslı’ya karşı Kibar, centilmen çok iyi bir adamdır. Aslı’ya filmlerdeki gibi bir aşk yaşatır. Sürprizler, romantiklikler, aşk dolu sevgi dolu sözler havada uçuşuyordur.Aslı ve Kerem çok mutludurlar ve işi evliliğe kadar gidecektir. Kerem aslında Aslı’dan bişeyler saklıyordur. Kendini Finans uzmanı olarak tanıtan Kerem gerçek hayatta çete liderinin oğlu, haraç kesen, adam vuran bir kabadayıdır. Aslı’nın gerçekleri öğrenmemesi için elinden gelen herşeyi yapan Kerem hakkındaki gerçekleri araştıran biri vardır. Aşkın emniyet müdürü olan dayısı Kerem’in içinde bulunduğu kapkaççı çetesi hakkında uzun süredir araştırma yapıyordur. Ailelerin tanıştığı gençlerin en mutlu günlerinde acı ama bir o kadar da kaçınılmaz olacak, unutulmaz şeyler bekliyordur hepsini filmin sonunda.  Filmde çoğu şeye değiniyorlar biz farketmeden aslında mesela gerçek dünyanın bazı gerçeklerini, İstanbul’un içinde bulunduğu arka sokaklarını, yer altı dünyasını, aşık olsanız bile özünüzden bazen vazgeçemiyeceğinizi. Eğlenceli dakikalar yaşatacak filmde akıcılık gayet yerinde olan iyi espirilerin yapıldığı romantik trajikomik bir film. Herkesin izleyebileceği tadında olan filmi seveceğiniz şüphesiz.

Ağır Romantik Sansürsüz İndir

Ağır Romantik Sansürsüz İndir

Ağır Romantik Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Ağır Romantik Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR