Ağır Romantik Sansürsüz İndir

Ağır Romantik Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Ağır Romantik Sansürsüz İndir

Aileler arasındaki statü farkının ve yalanların icinde bulunduğu aşk dolu bir ilişkiyi ele alan Ağır romantik Türk sinemasının başarılı komedi filmidir. İzlerken büyük keyif veren film halk tarafından da sevilmiştir. Filmde konu Aslı ve Kerem çifti arasında gelişen aşk dolu ama bir o kadar da Kerem’in bir takım yalanları ile ilerleyen bir filmdir..Aslı hayatının aşkını bekleyen saf güzel bir kızdır. Her kız gibi o da centilmen iyi huylu bir beyfendi istiyor hayatında. Bir gün Beyoğlunda yürüken çantası çalınır Aslı’nın ve Aslı büyük bir paniğe kapılır. O sırada orda bulunan Kerem Aslı’nın çantasını alarak ona yardımcı olur. Aralarında büyük bir etkileşim yaşayan ikili birbirine aşık olur ve iş evliliğe kadar gider. Kendini finans uzmanı olarak tanıtan Kerem Aslı ile çok mutludur onu el üstünde tutar. Ama Kerem Aslıdan bişeyler saklayarak bir ilişki yürütür. Ne mi? Kerem aslında finans uzmanı değildir babası çete lideri olan sert, belalı bir kabadayıdır. Aslı’dan bunları saklayan Kerem Aslı’nın farketmemesi için elinden gelen herşeyi yapıyordur. Yalnız bu işte ters giden biri vardır . Aslı’nın dayısı Kerem’in olduğu çete hakkındaki soruşturmayı araştıran bir emniyet müdürüdür.  Ve araştırmaları dolayısıyla çoğu şeyden şüphelenir.En mutlu günlerinde çoğu şeyin açığa vurulduğu unutulmayacak şeyler yaşayacaktır bu ikili. Film türk yerli filmlerin arasında büyük ilgi gören komedi filmlerindendir. Olaylar trajikomik bir biçimde ekrana yansımaktadır. Ağır Romantik filmi arkadaşlarınızla , sevgilinizle hatta ailenizle bile izleyebileceğiniz aşırı keyifli bir filmdir. İyi seyirler dilerim.

Ağır Romantik Sansürsüz İndir

Ağır Romantik Sansürsüz İndir

Ağır Romantik Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Ağır Romantik Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR