Annem Sansürsüz İndir

Annem Sansürsüz Full İndir – 1080p

full_indir_film_indir

Annem Sansürsüz İndir

Annem filmi yerli drama filmlerimizden biridir. Son dönemlerin oldukça duygusal  yapımlarıdan biri olan Annem filmi içimizde sakladığımız çoğu derin duyguları açığa çıkartacağı kesin. Herkesin anne konusunda hassas olduğu çoğu durumlar vardır. Bu filmi izlerken hissettiğim duygu açıkça buydu. Filmde çok ince noktalara değinen bir annenin evladıyla olan hikâyesini dramatik bir şekilde biz seyircilere aktarmıştır. Annelerin çocukları için ne fedakarlıklar yapacağını bize örneklendiren bu film bir annenin dramı ve sonradan aklı  başına gelecek olan bir kızın acıklı hikayesini tema alıyor. Fakat son pişmanlık da fayda etmeyeceğini göreceğimiz filmde belki de bize vermek istediği mesajı budur. Filmin hikâyesi kısaca şu şekildedir. Filmde köyde yaşayan anne ve kızın arasında geçen duygu yüklü olayların nereye vardığını anlatıyordur. Evladı için herşeyi yapabilecek güçte olan inatçı, muzip , fedakar bir anne ve hayatını sevmeyen yaşadığı yuvadan hemen kurtulmak isteyen annesinden yeri geldiğinde utanan klasik bir şekilde genç kız vardır. Nazlı adındaki kızın hayali üniversite kazanıp yaşadığı yere bir daha dönmemek üzere gitmektir. Üniversiteyi kazanan Nazlı İstanbul’a yerleşmiştir ve  annesiyle çok kopuk bir ilişki içindedir. Nazlı’nın çocuğu olup öldüğünden sonra annesiyle yine çatışma haline girer anlaşamazdır tekrardan. Sonrada Nazlı’nın annesine ağır sözlerinden sonra ikili birbiriyle ilişkiyi tamamen bitirir ta ki Nazlı ölümcül bir hastalığa kapılana kadar. Terk edip  geri dönmemeyi istediği yuvasına geri döner Nazlı. Nazlı ve annesi için herşey artık çok farklı olacaktır. Acı gerçeklerden ve yaşadığı mutsuz hayattan kurtulmak isteyen Nazlı ve herşeyi kızının Kendi hayatında mutlu olmasını isteyen, uğraşan bir annenin hikayesi seyirciyi çok ağlayacağı kesin. İyi seyirler dileriz.

Annem Sansürsüz İndir

Annem Sansürsüz İndir

Annem Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Annem Sansürsüz Full İndir – 1080p YAPILAN YORUMLAR