Annem Sansürsüz İndir

Annem Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Annem Sansürsüz İndir

Fedakar,muzip,inatçı, hiçbir şeyden korkmayan bir kadının, bir annenin, derin içler acısı hikâyesini anlatıyor Annem filmi..  evladı için imkansız olan herşeyi mümkün hale getirmeye çalışan bir anne ve yaşadığı hayattan, annesinin çabalarından memnun olmayan her şeyden kurtulmak isteyen genç bir kızın hikâyesini tema olarak işleyen Annem filmi seyirciyi oldukça ağlatacak türden bir yapımdır. Üniversiteye giderek yaşadığı aileden ortamdan kurtulmak isteyen Nazlı, üniversiteye başlamasıyla yaşadığı doğduğu köyden uzaklaşmıştır.  Bu süreç içerisinde annesiyle ilişkisi oldukça kopuk olan Nazlı kendine İstanbul’da bir hayat kurmuştur.  Yıllar sonra Nazlı ölümcül bir hastalığa kapılarak, nefret ettiği hiçbir bağının olmasını istemediği köyüne, yuvasına tekrardan döner. Ve artık herşey çok farklı olacaktır. Filmde annelerin tek uğraşlarının, çabalarının evlatları olduğunu seyirciye empoze etmek istemeleri ve bunu harika senaryo, oyunculuklarla beyaz perdeye yansıtmaları oldukça başarılı olmuştur. Aslında her çocuğun ailesinden, yaşadığı yerden kurtulma çabası da ekrana çok gerçekçi yansıtılmıştır. Film klasik anne evlat ilişkisini o kadar güzel bir şekilde işlemiş ki ben gerçekten ağlamamak elde olan bişey değildir. Annelerin kutsal çabasını, evlatların kimi zaman bu çabayı görmeyip annelerini hor görmeleri oldukça buruk bir durum olduğunu, sonucunda ne olursa olsun annelerin asla evlatlarından kopamayacağını bir kez daha başarılı bir yapımda görüyoruz. Annem filmini annenizle izleyip ailenizdeki çoğu durumu, bulunduğunuz noktayı göz önüne koyup yanlış giden çoğu şeyi düzeltebilirsiniz. Sizlere annenize sımsıkı sarılın nasihatini verip duygu yüklü seyirler dileriz.

Annem Sansürsüz İndir

Annem Sansürsüz İndir

Annem Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Annem Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR