Annem Sansürsüz İndir

Annem Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Annem Sansürsüz İndir

Hayatını kızını adayan bir anne ile ondan utanarak büyüyen bir kız çocuğunun yaşadığı, hüzünlü hikaye anlatılmaktadır. Nazlı belli bir yaşa geldikten sonra annesini sevse bile annesinden utanmanın ağırlığı daha fazla olduğu için bir an önce üniversiteyi kazanıp İstanbul’ a gitmenin hayalini kurar. Annesi ise Nazlı’ nın babasının tüm karşı çıkmalarına rağmen kızının arkasında duran, isteklerini kızı için unuturken, tüm geleceğini de kızına göre şekillendirmekten korkmayan fedakar bir annedir. Babasının tüm itirazlarına hatta şiddetine rağmen kızını okutmaktan vazgeçmeyen anne, sonunda kızının İstanbul’da üniversiteye gidip, kendisine ait bir mesleği olması için ilk adımı da atmış olacaktır. Her türli baskıya rağmen üniversite sınavına girerek Öğretmen adayı olmayı başaran Nazlı için artık, yeni bir dünyanın da kapıları aralanmak üzeredir. Sonunda en çok istediği şey olan bulunduğu yerden de ailesinden de uzaklaşmayı başarmıştır. Nazlı’ nın asıl hikayesi ise gitmesiyle değil, seneler geçtikten sonra annesine geri dönmesiyle başlar.

Annem Sansürsüz İndir

Annem Sansürsüz İndir

Annem Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Annem Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR