Araf 4: Meryem Sansürsüz İndir

Araf 4: Meryem Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Araf 4: Meryem Sansürsüz İndir

Korku gerilim arayanların mutlaka izlemesini önerdiğimiz bu film Türk yapımı korku filmlerindendir. Büyü, cin, korkunç varlıkların ülkemizde gördüğü ilgi barizdir. Yine bu tarzdan olan film halkın büyük bir kısmının ilgisini çekmiştir. Filmin korku dolu sahneleri gerilim severlerin dikkatini çekecek tarzda korkunç ve gerçekçidir. Korku dolu film şu şekildedir,  Meryem adında bir genç kız vardır. Meryem ve arkadaşı Güzide iki genç öğretmendir. İki genç kadın, beraber yaşıyor ve yanlarında olan Meryem’in teyzesi Nurten ile birlikte yaşamaktadır.  Meryem’in teyzesi Nurten’in engelli bir oğlu ile bir kızı vardır.  Her şey normal bir şekilde ilerlerken bir zaman sonra değişik olaylar yaşanıyor. Yaşanan olaylar şudur; Meryem ve Güzide kısa zaman sonra evde bazı gariplikler fark eder ancak bunun psikolojik olduğunu düşünürler. Bu olaylar oldukça korkunç ve tüyler ürperticidir. Fakat psikolojik olduğunu düşündükleri bu olayların aslında bir süre sonra ise öyle olmadığını anlarlar. Nurten’in günahlarının bedelini yeğeni Meryem mi ödeyecektir. Sizleri bu film ile baş başa bırakıyoruz.

Araf 4: Meryem Sansürsüz İndir

Araf 4: Meryem Sansürsüz İndir

Araf 4: Meryem Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Araf 4: Meryem Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR