A.R.O.G Sansürsüz İndir

AROG Sansürsüz Full İndir – 1080p

full_indir_film_indir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

Cem Yılmaz’ın kaleminden çıkan G.O.R.A‘nın devam filmi olan A.R.O.G, 2008 yılında vizyona girmiştir. Film, ana karakterimiz olan Arif Işık’ın iyi niyeti ve saflığı yüzünden başına gelen olayları ve devamında gelişen maceraları ele alıyor.

Film, Komutan Logar’ın hatalarından pişman olup Arif’den özür dilemek için dünyaya gelmesi ile başlıyor. Tabii bunların hepsi bir yalandan ibaret. Logar’ı affedip evinde ağırlayan ana karakterimiz, büyük bir oyuna geliyor ve Komutan Logar tarafından M.Ö. 1.000.000 yılına gönderiliyor. İlk önce maymunlarla başlayan dostluğu, çeşitli yaratıklardan kaçarken rastladığı Taşko Yerlileri ile devam ediyor. Filmde ki Arogan Kabilesi, Arif’in dost olduğu Taşko Kabilesi’ne düşman ve gelişmesini engellemek için elinden geleni yapıyor. Arif, kabileyi geliştirmek ve zaman makinesini icat ederek kendi zamanına dönme planları kurarken Aroganlılar geliyor ve Arif’i esir alıyor. Birçok olaydan sonra oradan da kaçmayı başaran ana karakterimiz, tekrar dost olduğu Taşko kabilesine geri dönüyor.

Genel olarak filmin konusu Arif’in kendi zamanına dönmek istemesi ve bunun için kabileye ayağa kaldırmak için uğraşması diyebiliriz. Ancak tabi tüm bu olayları izlerken gülmekten kendinize hakim olamıyorsunuz. Hele ki filmin sonunda yapılan futbol maçını izlerken.

Dostluk, bilim-kurgu, dram ve komediyi bir arada izleyebileceğiniz sayılı filmlerden olan A.R.O.G, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Hasan Kaçan gibi ünlü isimleri de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca Cem Yılmaz, değerli dostu olan Ozan Güven’i de bul filminde unutmamış ve neredeyse her sahnede kendisini görmemizi sağlamştır.

A.R.O.G Sansürsüz İndir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

A.R.O.G Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
AROG Sansürsüz Full İndir – 1080p YAPILAN YORUMLAR