Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz İndir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz İndir

AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filmi, kaderin aşkın bitmek bilmeyen sonsuzluğuna nasıl hizmet ettiğini bir kez daha kendine has yöntemiyle muazzam bir şekilde gösteriyor. Film, kaderin ve tesadüflerin unutulmaz bir aşk hikayesini vaat ediyor, tüm engelleri, hatta zamanı, mesafeyi ve kırılmaları bile aşıyor . Film, 1960’ların başında İstanbul Balat’ta başlıyor. Balat o yıllarda kilise ve camilerin yan yana olduğu, Türklerle Rumların uyum içinde yaşadığı kozmopolit bir mahalle. Yunan kökenli yakışıklı genç Niko (19), tesadüfen bir Türk kızı Sema (17) ile tanışır. Radyoda çalan romantik bir şarkı havasıyla Niko, bu güzel, genç kıza ilk bakışta aşık olur. Aynı şarkı bizi günümüzde, İstanbul’dan Ankara’ya, başka bir karşılaşmaya götürüyor. Defne sahnede aynı şarkıyı söylemeye başlıyor ve Kerem’in gözleri ona kilitleniyor. Etrafındaki tüm sesler kayboluyor ve odada sadece onun sesi kalmış edası veriliyor. “İki kişinin rastlantı olarak tanıştıklarını sandıkları, ancak hayatlarını sonsuza dek değiştirecek gizli bir bağ aracılığıyla birbirlerine bağlandıkları henüz onları bir araya getiren şeyin kader olduğunu henüz bilmedikleri büyülü bir duruma tanıklık ediyorlar.” Zamanın ve mekanın ötesinde bir tanıdık olabilir , belki de ilahi bir çekim, mistik bir şekilde birbirlerine çekilmelerine neden olan. Tam da bu an, geçmişin gizemlerini aydınlatacak bir sevginin kıvılcımını  AŞK TESADÜFLERİ SEVER 2 filminde derinlemesine göreceğinizden şüoheniz olmasın.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz İndir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz İndir

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR