Aslı Gibidir Sansürsüz İndir

Aslı Gibidir Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Aslı Gibidir Sansürsüz İndir

En büyük hayali oyuncu olmak olan, genç bir kızın yaşadıklarını anlatıyor. Aslı, çocukluğundan beri ailesi ne derse onu yapan, kendi isteklerini ve düşüncelerini hep ikinci plan atan bir genç kızdır. Her zaman yaptığı gibi bu seferde anne ve babasını kıramadığı için üniversitedeki tercihini onlara göre yapacaktır. Her ne kadar ilk tercihini ailesini göre yapsa da, yaptığından pişmanlık duyan Aslı, yeniden hazırlanarak en büyük hayali olan oyuculuğa adım atabilmek için konservatuara girecektir. Sonunda istediği bölümü kazanarak, hayaline yaklaşan Aslı’ nın seçimi ise ailesinin tepkisiyle karşılaşır. Biricik kızlarının oyuncu olmasını istemeyen aile, bundan sonra Aslı’ ya destek olmayacaklarını ve oyunculuk serüveninden yalnız olacağını söyleyecektir. Amaçları ise şimdiye kadar hep ailesinin yanında olan Aslı’ nın vazgeçip, kendi istedikleri yolda ilerlemesini sağlamaktır. Hayalini gerçeğe dönüştürmekte kararlı olan Aslı ise yeni bir maceraya atılmak üzeredir.

Aslı Gibidir Sansürsüz İndir

Aslı Gibidir Sansürsüz İndir

Aslı Gibidir Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Aslı Gibidir Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR