Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz İndir

Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz İndir

Osman ve eşi Hatice Antalya’da bir çiftlikte işçi olarak çalışan 6 çocuk sahibi ve muhafazakar değerlere sahip bir karı-kocadır. Bir gün 16 yaşındaki kız çocukları Ayşe rahatsızlanınca onu Alman bir çiftin yardımıyla devlet hastanesine kaldırırlar ve genç kız apar topar kalp ameliyatına alınır. Fakat bu süreçte aynı zamanda 3,5 aylık hamile olduğu ortaya çıkar. Kızlarını kalp hastalığından kurtarmak için çırpınırlarken bir anda ona düşman kesilen ailesi, şimdi töreye boyun eğip Ayşe’nin canını almaktan çekinmeyecektir… Töre evlat sevgisine baskın mı gelecektir?
İsmail Güneş’in üçlemenin son filmi olarak çektiği yapım, yaşanan gerçek bir töre cinayetine dayanıyor. Senaryosu da Güneş’e ait olan film evlat sevgisi ve töreye boyun eğme kavramları arasında gidip gelen bir yapım.

Ateşin Düştüğü Yer filmi, 2012 yılında gösterime giren, Aile, Dram ve Psikolojik türde güzel bir film. Ateşin Düştüğü Yer filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Film toplumuzun var olan töre cinayetlerine başka bir açıdan bakmış. Filmin içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Osman ve Hatice altı çocuk sahibi, bir çiftlikte işçi olarak çalışan, muhafazakar değerlere sahip bir ailedir. Bir gün ailenin 16 yaşındaki kızı Ayşe ansızın hastalanır. Ayşe hastalanınca, bir alman çiftin yardımı ile devlet hastanesine kaldırılır, ve ameliyata alınır. Ameliyat esnasında Ayşe’nin üç buçuk aylık hamile olduğu ortaya çıkar. Aile, bu zamana kadar Ayşe’yi yaşatmak için uğraşırken şimdi, töreler gereği öldürmenin yollarını aramaktadır. Bu iş için baba görevlendirilir. Bakalım töre mi yoksa evlat sevgisi mi kazanacak?

Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz İndir

Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz İndir

Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Ateşin Düştüğü Yer Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR