Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İndir

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Ozan’ın babası Serdar Bey, Atiye’yi istemeye gelir. Ozan ile Atiye arasında söz kesilir. Yüzükler takılırken, Atiye yaşlı kadını görür. Atiye annesi ile alışverişe giderken, Erhan Hoca ile buluşmak için arabadan iner. Atiye, Erhan Hoca ile buluşur. Erhan Hoca onu Hocası Öner Hoca ile tanıştırır. Tanıdıkları biri Fransa’dan gelinlik getirir. Atiye, kardeşi Cansu’nun yapacağı gelinliği giyeceğini söyler. Öner Hoca, Erhan’a babasının defterini verir. Defterde Erhan’ın bulduğu kız figürü çizilidir. Atiye düğün hazırlıklarını yapmaktadır. Atiye toplantı halinde iken ilginç sesler duyar. Masadan kalkıp lavaboya gider. sesleri orada da duyar. Atiye sesleri takip edince, tabutun içinde kendine benzeyen birini görür. Çığlık atar. Oradakiler gelince ortada tabut falan yoktur. Atiye’yi hastaneye kaldırırlar. Erhan bütün gece babasının defterini inceler. Defterde ilginç bir şey bulur. Erhan hastaneye gelir. Ozan, Erhan’ı Atiye’nin yanında bir daha görmeyeceğim diye tehdit eder. Atiye, Erhan’ın söz ettiği Zühre ismini Öner Hoca’nın odasında gördüğünü söyler. Erhan, Öner Hoca’nın odasından dosyayı alır. Atiye yaşlı kadının resmini çizer. Otoparkta Erhan’ın kafasına vurulur ve dosyaları çalınır. Atiye Erhan’ın yanına gider. fotoğrafın arkasında bir adres vardır.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR