Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İndir

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye düğünü terk etmiştir. Bu arada bir eve baskın düzenlenir, adamı öldürürler, kadını sürükleyerek dışarı çıkartırlar. Kız içinde iken evi yakarlar. Zühre, Erhan ve Atiye beraber yolculuk yapmaktadır. Serdar Bey basın açıklaması yapar. Bu arada Erhan’ın araba plakasını bulurlar. Atiye üstünü değiştirmek için bir markette durmuşlardır. Onların orda olduğunu Serdar’ın adamları görmüştür. Ancak Serdar, Atiye’yi bulduğunu ailesine söylemez. Zühre, Atiye’nin anneannesidir. Atiye kafasına takılanları sorar. Küçük kızın kim olduğunu ve sembolleri sorar. Yaşlı kadın sembolün Nemrut kralının karısı olduğunu, küçük kızında Kapadokya Prensesi olduğunu söyler. Atiye’nin babası annesine kızın izini takip edebileceğini söyler. Atiye’nin annesi Serap, kocasına, Serdar Bey’in yapamadığını sen mi yapacaksın diye ters bir cevap verir. Ozan, Atiye’nin kardeşi Cansu’nun evine gelir. Cansu’dan teselli bulmaya çalışır. Yolculuk yaparken Zühre arabayı aniden durdurtur. Zühre, Erhan’ın elini toprağa dokundurur. Erhan Babasının ve ailesinin yaptığı kazayı görür. Yıllarca kendini suçlamasına neden olan şeyin aslında yanlış olduğunu görür. Üçlü sırları çözmek için Nemrut’a gider. Atiye kız kardeşi Cansu’yu arayarak iyi olduğunu söyler. Üçlü gün batmadan dağın tepesine doğru yola çıkar. Cansu’nun evinde geceyi geçiren, Ozan ile Cansu arasında gündüz bir yakınlaşma başlar. Atiyeler’in gece konakladıkları yere Serdar’ın adamı gelir. Erhan tıkırtılara uyanır ve adam ile dövüşür. Adam oradan kaçar. Atiye anneannesini çadırda göremeyince onu aramaya çıkar. Mustafa, Zühre’nin resimlerini Serap’a gösterir. Atiye anneannesini bulur. anneannesi bir şeyler açıkladıktan sonra dağın tepesinde ölür. Atiye kızı görür ve onu takip etmeye başlar. Küçük kız onu bir mağaraya girmesini sağlar. Mağaraya girdiklerinde mağaranın girişi kapanır.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR