Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz İndir

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye kapanan mağarada çıkmak için yardım çağırısı ister. Cansu ile Ozan birlikte olmaya başlamışlardır. Atiye’nin kaybolduğunu öğrenen herkes Nemrut dağında, Atiye’yi aramaktadır. Erhan’ı tutuklarlar. Kötü adam Serdar ve Ozan’da oraya gelmiştir. Ozan orada Erhan’a saldırmaya çalışır. Atiye mağaranın içinde ilerlemeye başlar. Mağarada duyduğu sesleri takip eder. Dışarda ise Erhan sorgudadır. Diğerleri ise bekleyiş içerisindedir. Arama ekipleri yer altında ki mağarayı tespit ederler. Atiye yer altında bir kadın ile karşılaşır. Kurtarma ekipleri toprağı kazmaya başlamıştır. Ozan ile babası arabada gizemli bir konuşma yaparlar. Kazı yapmak için vinç gelir. Ancak vincin ucu kırılır. Patlayıcı kullanmaya karar verirler. Erhan patlayıcı kullanmanın çok tehlikeli olduğunu anlatmaya çalışır. Atiye bu arada yeraltında hayaller görmektedir. Bebekliğini görmüştür. Cansu, Ozan’a ablası çıkınca birlikte olduklarını söyleyeceğini söyler. Erhan tutulduğu yerden kaçar. Cansu’nun yardımı ile Öner Hoca’dan yeraltının haritasını ister. Harita gelir. Erhan, Cansu’dan kamp yerinden kürek ve halat getirmesini ister. Atiye yer altında geçmişteki ilişkilerine yolculuk yapar. Ozan’ın ilk ona sahip olmasını tecavüz şeklinde olduğunu görür. Atiye yer altında geçmişini görmeye devam eder. Gündüz Olunca dışardakiler patlayıcıyı patlatırlar. Atiye kral ve kraliçe mezarlarını bulur. Atiye yer altından çıkar. Onu Erhan ile Cansu bulur. Atiye ile Erhan’ın şimdilik yolları ayrılır.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR