Atiye 1.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz İndir

Atiye 1.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Cansu, Atiye’ye her şeyi itiraf etmek istemektedir. Atiye, Cansu’nun küçüklük fotoğraflarından birini alır ve babasının yanına gider. Çünkü Cansu’nun Erhan’ın kardeşi olduğunu anlamıştır. Babası bütün olayları ayrıntısı ile anlatır. Gerçeği açıklamanın çok tehlikeli olduğunu açıklar. Atiye, Ozan ile konuşmaya gider. lavaboya gidince Cansu, itiraf ses kaydını yollar. Ozan ses kaydını siler. Atiye, Ozan’a ayrılmak istediğini bildirir. Ozan, babasına Cansu ile yattığını söyler. Babası önce Ozan’ı kemeri ile döver. Sonra ise Cansu meselesini çözmesini söyler. Erhan ile Atiye konuşurken, Erhan babasından gelen ses kaydından, Atiye bahseder. Bu arada ferman kutusu bulurlar. Bu şifreli kutuyu açmak için gerekli sayısal kombinasyonun ne olduğunu araştırırlar. Bu arada Erhan ile Atiye birlikte olarak sevgili olma yolunda ilerlemektedir. Atiye, Erhan’a Cansu’nun öz kardeşi olduğunu söyler. Ozan, Cansu’yu susturmaya gelir. Tartışırlar ve Cansu’nu kafasını duvara çarpar. Cansu fenalaşır. Ozan. Cansu’yu öldürdükten sonra, Atiye’yi ihbar eder. Erhan, Atiye’yi evden kaçırır. Cansu’nun Atiye’ye yolladığı itiraf ses kaydından dolayı bir numaralı şüpheli, Atiye olur. Annesi, Atiye’yi polislere ihbar eder. Atiye, Cansu’yu nasıl bulduğu gerçeğini annesine gösterir.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

Atiye 1.Sezon 7.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR