Atiye 1.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İndir

Atiye 1.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye tutuklanır. Daha sonra psikolojik durumu ile ilgili inceleme yapılacaktır. Serdar’a bilgisayardan mesaj gelir Atiye’nin 48 saat içinde kapıda olması gerektiğini söyler. Hannah, Erhan’a defteri verir. Daha sonrada 24 saat içinde eksik sayfaları getirmesini ister. Yoksa Atiye’nin sonu olacağını söyler. Erhan, Atiye’yi kurtarmak için Şifreli ferman kutusunun şifresini çözmek için, Öner Hoca’dan yardım ister. Ozan pişmanlık krizlerine girmeye başlamıştır. Babası Serdar onu sakinleştirmeye çalışır. Mustafa eşi Serap’ı terk eder. Serap kendisinde de olan yıldız işaretini nasıl yok ettiğini hatırlar. Erhan şifreyi çözüp Atiye’yi kurtarmak istemektedir. Annesi Atiye’ye her şeyi açıklar. Erhan şifreyi kardeşinin mezarının başında iken çözer. Atiye hastaneden kaçmayı başarır. Atiye, Erhan’ın yanına gelir. İkisi beraber Göbeklitepe’ye doğru yola çıkarlar. Yolda araçlarını değiştirirler. Polis Erhan’ın aracını bulur. Ozan kafayı yemek üzeredir. Kendini asmaya çalışır, ama ipi astığı yer kırılır. Hannah ve Serdar, Atiyeler’in peşindedir. Serdar Hannah’ya Erhan’ı öldürüp, Atiye’yi kaçırmasını söyler. Ozan, babasının gizli bölmesini bulur. Mustafa, Cansu’yu Serdar’ın öldürdüğünü bulur. Hannah, Erhan’ı yaralar, bu sırada Atiye kaçmayı başarır. Serdar, Cansu cinayetinden dolayı tutuklanır. Atiye mağaraya girer ve Cansu2yu bulur. Atiye, Cansu’yu geri getirmiştir. Ancak Cansu Atiye’yi tanımaz ve isminin Elif olduğunu söyler.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

Atiye 1.Sezon 8.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR