Atiye 1.Sezon Sansürsüz İndir

Atiye 1.Sezon Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm

Atiye öğretmenlik yapan bir kadındır. Sevgilisi Ozan ile hoşça vakit geçirmektedir. Kardeşi Cansu’nun dükkanında elbise denemesi yaparken, yaşlı bir kadın onu izlemektedir. Göbekli Tepe’de yapılan arkeolojik kazılarda ilginç bir şey bulunmuştur. Atiye aynı zamanda ressamlık yapmaktadır ve ilk kişisel sergisini açmıştır. Atiye ilginç kadını her yerde görmektedir. Kazı alanında bulunan ilginç şeklin resmi Atiye’nin sergisinde vardır. Gazetede kendi tablosunda ki resmin olduğunu görünce, Göbeklitepe’ye gider. Arkeolog yeni kazı alanında ilginç ve ilk defa yeni bir yer görür. Atiye, Arkeolog Erhan ile tanışır. Atiye, yeni bulunan sembolü görmek ister. Erhan bunun imkansız olduğunu söyler. Gece oda kapısı çalar ve yolda karşılaştığı kız onu çağırır. Kız onu Göbeklitepe’ye götürür. Erhan onu kazı alanından çıkartır. Atiye İstanbul’a döner. Erhan, Atiye’nin yanına gelir ve onun kim olduğunu sorgular.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 2.Bölüm

Ozan’ın babası Serdar Bey, Atiye’yi istemeye gelir. Ozan ile Atiye arasında söz kesilir. Yüzükler takılırken, Atiye yaşlı kadını görür. Atiye annesi ile alışverişe giderken, Erhan Hoca ile buluşmak için arabadan iner. Atiye, Erhan Hoca ile buluşur. Erhan Hoca onu Hocası Öner Hoca ile tanıştırır. Tanıdıkları biri Fransa’dan gelinlik getirir. Atiye, kardeşi Cansu’nun yapacağı gelinliği giyeceğini söyler. Öner Hoca, Erhan’a babasının defterini verir. Defterde Erhan’ın bulduğu kız figürü çizilidir. Atiye düğün hazırlıklarını yapmaktadır. Atiye toplantı halinde iken ilginç sesler duyar. Masadan kalkıp lavaboya gider. sesleri orada da duyar. Atiye sesleri takip edince, tabutun içinde kendine benzeyen birini görür. Çığlık atar. Oradakiler gelince ortada tabut falan yoktur. Atiye’yi hastaneye kaldırırlar. Erhan bütün gece babasının defterini inceler. Defterde ilginç bir şey bulur. Erhan hastaneye gelir. Ozan, Erhan’ı Atiye’nin yanında bir daha görmeyeceğim diye tehdit eder. Atiye, Erhan’ın söz ettiği Zühre ismini Öner Hoca’nın odasında gördüğünü söyler. Erhan, Öner Hoca’nın odasından dosyayı alır. Atiye yaşlı kadının resmini çizer. Otoparkta Erhan’ın kafasına vurulur ve dosyaları çalınır. Atiye Erhan’ın yanına gider. fotoğrafın arkasında bir adres vardır.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 3.Bölüm

Atiye ile Erhan fotoğraftaki adrese giderler. Adreste kadının olmadığını söylerler. Atiye yine ilginç sesler duyar. Atiye sesleri takip eder ve eve gizlice girer. Yaşlı kadın ile evde tanışır. Atiye kadının anneannesi olduğunu söyler. Atiye gördüklerini ailesi ile paylaşır. Ailesi ona deli muamelesi yapar. Erhan, Öner hoca ile konuşur ve Atiye’yi arar. Ozan gelen aramalardan Erhan’ın numarasını siler. Atiye ailesi ile akşam gittiği ve gider. evde her şey değişmiştir. Atiye ilaç kullanmaya başlar. Erhan, Atiye’yi görmeye gelir. Atiye her şeyden vaz geçtiğini ve hayatına döndüğünü söyler. Erhan’ın defterini Serdar bey çalmıştır. Erhan, Göbeklitepe’ye döner. Erhan babasının eşyalarını yeniden karıştırmaya ve yeni şeyler bulmaya çalışır. Atiye kullandığı ilaçların etkisi ile kriz geçirmektedir. Erhan’ın karavanına hırsız girer. Atiye ailesini baskısı ile ilaç kullanmakta ve düğün hazırlıkları yapmaktadır. Erhan, Zühre’nin izini sürmeye çalışmaktadır. Atiye’nin düğünü için herkes salona toplanmıştır. Serdar Kendine çalışan Akrep’i öldürür. Atiye düğünde ikilem yaşamaktadır. Atiye düğünü terk eder.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 4.Bölüm

Atiye düğünü terk etmiştir. Bu arada bir eve baskın düzenlenir, adamı öldürürler, kadını sürükleyerek dışarı çıkartırlar. Kız içinde iken evi yakarlar. Zühre, Erhan ve Atiye beraber yolculuk yapmaktadır. Serdar Bey basın açıklaması yapar. Bu arada Erhan’ın araba plakasını bulurlar. Atiye üstünü değiştirmek için bir markette durmuşlardır. Onların orda olduğunu Serdar’ın adamları görmüştür. Ancak Serdar, Atiye’yi bulduğunu ailesine söylemez. Zühre, Atiye’nin anneannesidir. Atiye kafasına takılanları sorar. Küçük kızın kim olduğunu ve sembolleri sorar. Yaşlı kadın sembolün Nemrut kralının karısı olduğunu, küçük kızında Kapadokya Prensesi olduğunu söyler. Atiye’nin babası annesine kızın izini takip edebileceğini söyler. Atiye’nin annesi Serap, kocasına, Serdar Bey’in yapamadığını sen mi yapacaksın diye ters bir cevap verir. Ozan, Atiye’nin kardeşi Cansu’nun evine gelir. Cansu’dan teselli bulmaya çalışır. Yolculuk yaparken Zühre arabayı aniden durdurtur. Zühre, Erhan’ın elini toprağa dokundurur. Erhan Babasının ve ailesinin yaptığı kazayı görür. Yıllarca kendini suçlamasına neden olan şeyin aslında yanlış olduğunu görür. Üçlü sırları çözmek için Nemrut’a gider. Atiye kız kardeşi Cansu’yu arayarak iyi olduğunu söyler. Üçlü gün batmadan dağın tepesine doğru yola çıkar. Cansu’nun evinde geceyi geçiren, Ozan ile Cansu arasında gündüz bir yakınlaşma başlar. Atiyeler’in gece konakladıkları yere Serdar’ın adamı gelir. Erhan tıkırtılara uyanır ve adam ile dövüşür. Adam oradan kaçar. Atiye anneannesini çadırda göremeyince onu aramaya çıkar. Mustafa, Zühre’nin resimlerini Serap’a gösterir. Atiye anneannesini bulur. anneannesi bir şeyler açıkladıktan sonra dağın tepesinde ölür. atiye kızı görür ve onu takip etmeye başlar. Küçük kız onu bir mağaraya girmesini sağlar. Mağaraya girdiklerinde mağaranın girişi kapanır.

Atiye 1.Sezon 1.Bölüm Sansürsüz İzle

Atiye 1.Sezon 5.Bölüm

Atiye kapanan mağarada çıkmak için yardım çağırısı ister. Cansu ile Ozan birlikte olmaya başlamışlardır. Atiye’nin kaybolduğunu öğrenen herkes Nemrut dağında, Atiye’yi aramaktadır. Erhan’ı tutuklarlar. Kötü adam Serdar ve Ozan’da oraya gelmiştir. Ozan orada Erhan’a saldırmaya çalışır. Atiye mağaranın içinde ilerlemeye başlar. Mağarada duyduğu sesleri takip eder. Dışarıda ise Erhan sorgudadır. Diğerleri ise bekleyiş içerisindedir. Arama ekipleri yer altında ki mağarayı tespit ederler. Atiye yer altında bir kadın ile karşılaşır. Kurtarma ekipleri toprağı kazmaya başlamıştır. Ozan ile babası arabada gizemli bir konuşma yaparlar. Kazı yapmak için vinç gelir. Ancak vinçin ucu kırılır. Patlayıcı kullanmaya karar verirler. Erhan patlayıcı kullanmanın çok tehlikeli olduğunu anlatmaya çalışır. Atiye bu arada yeraltında hayaller görmektedir. Bebekliğini görmüştür. Cansu, Ozan’a ablası çıkınca birlikte olduklarını söyleyeceğini söyler. Erhan tutulduğu yerden kaçar. Cansu’nun yardımı ile Öner Hoca’dan yeraltının haritasını ister. Harita gelir. Erhan, Cansu’dan kamp yerinden kürek ve halat getirmesini ister. Atiye yer altında geçmişteki ilişkilerine yolculuk yapar. Ozan’ın ilk ona sahip olmasını tecavüz şeklinde olduğunu görür. Atiye yer altında geçmişini görmeye devam eder. Gündüz Olunca dışarıdakiler patlayıcıyı patlatırlar. Atiye kral ve kraliçe mezarlarını bulur. Atiye yer altından çıkar. Onu Erhan ile Cansu bulur. Atiye ile Erhan’ın şimdilik yolları ayrılır.

Atiye 1.Sezon Sansürsüz İndir

Atiye 1.Sezon 6.Bölüm

Erhan babasının eşyalarını karıştırırken, babasının gizli yazılmış notlarını bulur. babasının öldürüldüğünü öğrenir. Erhan babasının sesi ile kayıtlı bir kaset bulur. kasette babasının ne dediğini anlamaya çalışır. Bir bakır ustası Süryanice söylenenlerin sayı olduğunu söyler ve sayıları söyler. Zühre’nin cenaze merasimi için gerekli hazırlık yapılır. Atiye ile annesi Serap arasında yüzleşme olur. Erhan tarih eser kaçakçılığından dolayı göz altına alınır. Karakolda Atiye onu ziyarete gelir. Babası Ozan’a Atiye ile arasını düzeltip evlenmesi için baskı yapmaktadır. Atiye, Erhan’ın ailesinin ölümünü araştırdığı sırda, Ozan gelir. Ozan onunla yurt dışında evlenmeyi teklif eder. Atiye kabul eder. Erhan’ın yanına bir tutuklu verilir. Tutuklu Erhan’ın şifresini çözmesine yardımcı olur. Atiye araştırmalarında bir isme ulaşır. Erhan suçlamaların düşmesi sonucu serbest kalır. Erhan’ın çıkmasını Hannah sağlamıştır. Erhan babasının bıraktığı mesajı çözmeye çalışmaktadır. Atiye, Erhan’ın kız kardeşinin yaşadığını öğrenir ve Erhan’a söyler. Serdar’a televizyondan Süryanice bir mesaj gelir. Erhan kardeşinin mezarını kazar ve oyuncak bebekle karşılaşır.

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

Atiye 1.Sezon Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR