full_indir_film_indir

Atlantique Film İndir

full_indir_film_indir

Süleyman ile birbirini seven iki gençtir. Süleyman, şehirde yapılan gösterişli kulenin inşaatında çalışmaktadır. Çalıştıkları iş yerinden üç ay boyunca maaş almamıştır. Maaşlarını istediklerinde patronun yurt dışında olduğunu gelince paraların ödeneceğini söylerler. Süleyman ve arkadaşları bu söylenenlere inanmazlar, ve işi bırakırlar. Niyetleri kaçak yoldan İspanya’ya gidip çalışmaktır. Ada ile Süleyman işten ayrıldıkları akşam buluşurlar. Ancak Süleyman işi bıraktığını ve yurt dışına gideceğini söyleyemez. Süleyman ve arkadaşları bot ile okyanusa açılarak İspanya’ya doğru yola çıkarlar. Ada onların gittiğini sonraki gün arkadaşlarından öğrenir. Bu arada Ada’yı ailesi zengin bir adam olan Ömer ile evlendirme hazırlıklarına girişirler. Süleyman’ın gitmesinden bir hafta sonra, Ada ile Ömer’in düğünü olur.  Düğün akşamı Ömer ile Ada’nın yatak odası olarak kullanacağı odada yangın çıkar. Konuklardan biri polise ifadesinde, bu akşam evin yakınında Süleyman’ı gördüğünü söyler. Ada bunun kendisi için bir işaret olduğunu düşünür. Süleyman geri mi döndü? Yangını kim çıkarttı? Süleyman ve arkadaşlarının kız arkadaşlarının yaşadığı olayların sebebi nedir? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Atlantique filmini izlemenizi tavsiye ederim.

*****  Film indir – Full indir – Torrent indir ***** Film indir – Full indir – Torrent indir

*****  Film indir – Full indir – Torrent indir ***** Film indir – Full indir – Torrent indir

*****  Film indir – Full indir – Torrent indir ***** Film indir – Full indir – Torrent indir

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Atlantique Film İndir YAPILAN YORUMLAR