Automata Filmi Sansürsüz İndir

Automata Filmi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Automata Filmi Sansürsüz İndir

Yapay zeka, robotlar ve akıllı makineler konusuna farklı bir bakış açısı ile bakıp macera, aksiyon ve gerilim dolu bir distopik dünyaya adım atmak ister misiniz? 2014 yılı çıkışlı ve senaryo metni Gabe Ibáñez, Igor Legarreta ve Javier Sánchez Donate kaleminden çıkan Automata ile bu adımı rahatlıkla atabilirsiniz. 20 Eylül 2014 yılında gişe yapan Automata, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Bulgaristan ve İspanya’nın ortaklaşa yaptığı fantastik ve gerilim dolu bir bilim kurgu filmidir. Yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryo metnine de katkı sağlayan Gabe Ibanez’in oturduğu görülmektedir. Goya En İyi Ses Ödülü’nü almaya hak kazanan Automata 15 milyon amerikan doları (USD) bütçesiyle sizlere Jacq Vaucan rolünü canlandıran Antonio Banderas ile fantastik bir distopik dünya sunuyor olacak.

Toplamda 109 dakika süren bu gerilim dolu distopik dünya 2044 yılında şimdiki bildiğiniz dünyanın çok değiştiği bir hal ile sunuluyor. Öyle ki, dünya nüfusunun çoğunun olmadı, çok daha az insanın yaşadığı yer yüzünde, insanlara hizmet etmesi ve kendi işlerini yapması için yapay zekalı robotlar üretiliyor. Bu robotlar için tek ve değiştirilemez bir kural bulunmaktadır. Bu kural da hiç bir canlıya hiçbir şekilde zarar verilmemesi ve kendini ya da diğer bir robotu hiçbir şekilde değiştirmeme ve tamir etmeme olarak belirleniyor. Fakat filmin başrol oyuncularından olan ve Banderas tarafından canlandırılan Jacq Vaucan karakteri bir robotun bu değiştirilemez kuralı çiğneyerek kendini değiştirdiğini fark ediyor ve bu noktada hikayemiz başlıyor.

IMBD üzerinde toplamda 6.1 puan almış olan Automata, Oscar özelinde hiçbir ödül veya adaylığı bulunmasa da, senaryosunda yer alan kurgunun mükemmelliği, oyuncuların kalitesi ve kurguya olan bağlılığı ile sahnelerde kullanılan efektlerin filmin çıkış yılına göre çok başarılı olması Automata’yı bambaşka bir yapıt haline getiriyor.

Altın küre ödüllü ve daha önce Oscar ödülüne aday gösterilmiş olan Melanie Griffith başta olmak üzere Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Dylan McDermott, Robert Forster, Tim McInnerny gibi Hollywood’un ünlü yıldızlarını bir araya toplamış oyuncu kadrosunun bile Automata’yı izlemek için geçerli bir sebep olduğunu söyleyebiliriz. Ama buna gerek kalmaksızın, gerilim, aksiyon ve macera dolu bu distopik dünyanın çok farklı bir açıdan işlenerek yapay zeka ve robotlarla harmanlanan senaryosu ile bizlere farklı bir hikaye sunmaya çalışan Automata’yı her bilim kurgu seven sinama sever tarafından seyredilmesi gereken bir eser olarak listemize ekliyor ve sizlere izlemeniz için tavsiye ediyoruz.

Automata Filmi Sansürsüz İndir

Automata Filmi Sansürsüz İndir

Automata Filmi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Automata Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR