Av Mevsimi Sansürsüz İndir

Av Mevsimi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Av Mevsimi Sansürsüz İndir

İşinin ehli bir polis olan Ferman (Şener Şen), yıllanmış tecrübesi, dikkate şayan sezgileri ve konularının uzmanı takipçiliğiyle tüm teşkilatta küçük çapta bir efsanedir. Kendi aralarında Ferman’dan “Avcı” diye bahsederler. Teşkilatın bir diğer figürü ise yalnızca bakışlarıyla bile lakabının hakkını veren “Deli” İdris (Cem Yılmaz) olarak dikkat çekmektedir. Bu çılgın ikili, cinayet masasında görevli, baba-oğul kadar yakın iki polistir. Antropoloji mezunu, sessiz sakin Hasan (Okan Yalabık) ise bu ikiliye yeni katılmış bir “Çömez” olarak aralarında dolaşır. Öldürülen genç bir kız, onları uyuşturucu taciri Asit’le, Türkiye’nin en varlıklı adamlarından Battal Çolakzade’yle (Çetin Tekindor), kızın ağabeyleri Abbas, Vakkas ve daha birçok farklı adamlarla karşı karşıya bırakacaktır. Hayatını karısına adayan, onun illet hastalığıyla boğuşan Ferman, boşandığı eşi Asiye’ye (Melisa Sözen) delicesine bağlı İdris, yeni mezun ve bu dünyada turist gibi dolaşan çömez Hasan… Çözmeye çalıştıkları cinayet, bu üç polisin hayatını bir daha asla eski haline dönüştüremeyecektir.

Av Mevsimi filmi, 2010 yılında gösterime giren, Dram ve Gerilim türünde güzel bir film. Av Mevsimi filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Ferman tecrübeli ve işinin ehli iyi bir polistir. İşinin uzmanlığından dolayı teşkilatta efsane olmuştur. Deli İdris, lakabının hakkını veren, bakışlarından bile biraz deli olduğu anlaşılmaktadır. İşinde uzman bu iki çılgın polis cinayet masasında çalışmaktadır. Bu ikiliye yeni katılan Hasan sessiz sakin bir polistir. Üzerinde çalıştıkları bir cinayet davası bu üç polisin hayatını komple değiştirmiştir. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Av Mevsimi Sansürsüz İndir

Av Mevsimi Sansürsüz İndir

Av Mevsimi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Av Mevsimi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR