Aykut Enişte Sansürsüz İndir

Aykut Enişte Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Aykut Enişte Sansürsüz İndir

Aykut enişte trajikomik olayların çoğunluk olduğu türk sinemasının komedi tarzında olan filmlerinden biridir. Senaryosuna bakıldığında oldukça samimi saf hislerin bulunduğu ve gerçek hayatta sıkça rastlayacağımız karakterlerin birebir canlandırılması oldukça başarılı olmuştur. Filmin konusu aykut adında evlenmek üzere olan bir adamın başından geçen eğlenceli olaylardır. Aykut’un hayata bakış açısı o kadar saftır ki çoğu olayın gerçek yüzünü farkedemiyordur. Kendisi Kendi hâlinde olan aile kurmak isteyen ama iyiyi ve kötüyü ayırt edemeyen bir esnaftır. Aykut ve müstakbel eşi Nurhan’ın evlenmesine çok az kala Aykut’tun dükkanı hırsızlar tarafından soyulmuştur.  Evlenmek üzere olan Aykut’un son çaresi sigortaya başvurmaktadır. Öte yandan da Gülşah adındaki sigorta çalışanı olan kızın üzerinde ise ailesinin onu evlendirme çabası ve baskısı vardır. Bir şekilde Aykut ve Gülşah denk gelirler ve Gülşah Aykut’tan bir iyilik ister bunun üzerine gelişen eğlenceli olaylar yaşanır.  Aykut iki aile arasında kalır zorlukların üstüne zorluklarla  çabalarken ortaya spontane gelişen komik tesadüfler,çabalar çıkmaktadır. Aykut enişte filmi seyirciyi güldürmeyi, kahkahalara boğmayı hedeflemiştir. Oldukça başarılı espirilerin havada uçtuğu filmde karakterler çok başarılı yansıtılmıştır. Filmde komedinin yanında aşk da işlenmiştir.Aykut ve Gülşah arasında yaşanan kıvılcımlarda filme oldukça renk katmıştır. Genel olarak ailecek izlenebilir tatta olan film izlerken dopdolu güldürüsü bol dakikalar yaşatmayı vaad ediyor.  Film izleyenler tarafından çok sevilmiş klasik bir Türk komedi yapımı olduğu için de benimsenmiştir. Bizde sizlere bol kahkahalı, eğlenceli seyirler diliyoruz.

Aykut Enişte Sansürsüz İndir

Aykut Enişte Sansürsüz İndir

Aykut Enişte Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Aykut Enişte Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR