Azizler Filmi Sansürsüz İndir

Azizler Filmi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Azizler Filmi Sansürsüz İndir

Film ablası, eniştesi ve yeğeniyle yaşayan, bir reklam ajansında beyaz yakalı olan Aziz’in sevgilisinden ayrılma konuşması yapmaya gitmesi ile başlıyor. Aziz’in sevgilisi Burcu Aziz’in hal ve tavrından ayrılmak isteyeceğini anlıyor. Aziz tam ayrılalım diyecekken Burcu, Aziz’e, daha önce karşılıklı olarak sürekli takmaya söz verdikleri kolyesinin nerede olduğunu soruyor. Aziz kolyenin nerede olduğunu düşünmeye çalışırken, Burcu tabir-i caizse takılmış plak gibi filmin sonuna kadar aynı cümleyi sürekli tekrarlıyor. “Hiç çıkarmayacağım dedin, e kolye nerede?”

Konu ayrılığa gelince Burcu buna dayanamıyor ve bambaşka bir konu ile ilgili Aziz’i suçlu hissettiriyor. Bu sahneyi izlerken aklıma ilk gelen; ilişki içerisindeyken verilen abartılı sözler ve edilen beylik laflarlar oldu. Mesela, ilişkinin bir yerinde “Hayatımın sonuna kadar seni unutmayacağım.”, “Senden hiç ayrılmayacağım.”, “Bana senden başka kimse dokunmayacak.”, “Seni sevdiğim gibi kimseyi sevemem.”, “Verdiğin bu hediyeyi ne olursa olsun sonsuza kadar saklayacağım.” gibi cümleler kurulur. İlişki bitmeye yakın veya bittikten sonra bu cümlelerin gerçekleşmeyeceği bellidir. Ancak bireylerden biri bu verilen sözü koz olarak kullanarak diğer kişiyi bununla kontrol etmeye çalışır.

Azizler Filmi Sansürsüz İndir

Azizler Filmi Sansürsüz İndir

Azizler Filmi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Azizler Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR
 • sina
  3 hafta önce

  What is the password for turbobit file?

  • admin
   3 hafta önce

   mail adresine cevap yazıldı