Baba Parası Sansürsüz İndir

Baba Parası Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Baba Parası Sansürsüz İndir

Eğer ki Türkiye’nin en zengin adamlarından birinin çocuğuysanız, aklınıza gelecek şeylerden ilki babanızın size bırakacağı mirastır. Ve eğer ki gayri meşru bir kardeşiniz de varsa bu iş oldukça baş ağrıtıcı olabilecektir ikinizin açısından. Baba parası da asıl tema olarak bu söylediklerimi konu eden komedi filmidir. Son zamanlarda yapılan filmlerin konu kıtlığı malum bu filmde yapılan orjinal konunun şimdiden eğlendirecegi kesin. Komedi dalında en iyi oyuncular ile çekilen baba parası. Seyircilerin beğenisine sunulmuştur. İsmiyle paralel olan bu filmin konusu bahsettiğimiz gibi babalarından kalan miras meselesidir. Oldukça zengin olan babalarının ölümünün ardından hemen miras işine koyulan iki gayri meşru kardeşin başından geçen trajikomik, eğlenceli olayların samimi bir şekilde işlenmesiyle ortaya şahane bir film çıkmıştır. Mirası alacaklarını bekleyen bu kardeşler babalarının vasiyet bıraktığ minik bir sürprizle karşı karşıyadırlar. Babalarından kalan koca miras bir kasanın içindedir. Bu kasa şifrelidir. Babalarının isteğine göre bu kasanın şifresinin anca kendileri bulabilecektir ve şifreyi bulan kişi tüm mirasın sahibi olacaktır. Şifreyi bulmaya koyulan her iki kardeş, diğeri önce bulmasın diye herşeylerini veriyordur. İzlerken bakalım miras hangisinin olacak diye sabırsızlıkla izlediğimiz film oldukça yaşanabilecek bir olaya da değinmiştir. Dünyada böyle olayla iç içe olan çok sayıda kişi vardır. Böyle bir durumda o şifreyi nasıl çözebilecekler diye düşünme metotlarına başvuran bu film gerçekten gülmekten kıracak bir sıcaklıkta olmuş. İzlenimiz için aşırı önerdigimiz bu filmi keyifle izlemeniz dileğiyle.

Baba Parası Sansürsüz İndir

Baba Parası Sansürsüz İndir

Baba Parası Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Baba Parası Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR