Babam Sansürsüz İndir

Babam Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Babam Sansürsüz İndir

Yusuf Tunalı, sardalye fabrikası sahibi olan zengin bir adamdır. Her ne kadar zengin olsa da en büyük sorunu zihinsel engelli oğludur. Oğlunu hiçbir zaman kabul etmeyen Yusuf, karısının ölümü sonrasında şimdiye kadar görmezden geldiği oğluna, bakmak zorunda kalacaktır. Annesinin ölümüyle, hayatta bir tek babası kalan Arif için de yeni bir dönem başlayacaktır. Yusuf, sahibi olduğu sardalye fabrikasını yönetmeye çalışırken, oğlunun fiziksel ve manevi ihtiyaçlarıyla da ilgilenmelidir.  Baba ve oğlun yaşamına dokunan ise fabrika yeni işe başlayan Feride olacaktır. Öğretmen olan Feride ise atanamayınca geçimini sağlamak amacıyla fabrikada işe girer. Sevgi dolu bir kalbi olan Feride, Arif’le ilgilenecek olup; çocuğun iyileşme sürecini de olumlu etkileyecektir. Yaşananları gören Yusuf ise şimdiye kadar farkında olmadığı iyilik dolu özellikleriyle karşılaşacaktır.

Babam Sansürsüz İndir

Babam Sansürsüz İndir

Babam Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Babam Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR