Bal Kaymak Sansürsüz İndir

Bal Kaymak Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

bal_kaymak_sansursuz_indir

Ailenizle, eşinizle ve hatta çocuklarınızla izleyebileceğiniz Tarık Ünlüoğlu ve Filiz Ahmet’in oyunculuklarıyla harikalar yarattığı ve arkaplan ve lokasyonlarını Balkanlar’ın süslediği Bal Kaymak 18 Mayıs 2018 tarihinde sinema salonlarında izleyicilerle buluştu. Yönetmenliği ve yapımcılığı son dönemlerin popüler dizisi olan eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yönetmeni Onur Tan tarafından yapılan Bal Kaymak filminin dağıtıcısı ise CGV Mars Dağıtım şirketidir.

Türkiye’de izlenme rakamları yaklaşık olarak 45 bin kişi civarında olan Bal Kaymak filiminin uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde yapılan değerlendirme sonucunda almış olduğu puan 5.3 olarak belirtilmektedir.

Komedi, dram ve aile kategorilerindeki balkan motifleriyle süslenmiş harika bir hikaye anlatacak olan Bal Kaymak filmi Feyyaz Kuruş tarafından bestelenen ve Ferhat Göçer tarafından seslendirilen müzikleriyle de izleyicisine memnun etmeyi başarmıştır.

Bal Kaymak filmi aslında parça pinçik olmuş bir ailenin tekrar bir araya gelmeye çalışma çabasını tatlı ve bir o kadar da samimi bir şekilde izliyor olacaksınız. Balkan diyarının harika atmosferinde geçen hikayeyi konu edinen Bal Kaymak adlı filmde küçücük bir kız çocuğu olan Bade isimli karakterin dünyanın en iyi balını yaptığı ve ürettiğini iddia eden dedesi ile dünyanın en iyi kaymağını yaptığı iddia eden küskün ninesi arasında geçen gülünç kavgaların ortasında kalması ile başlayan komedi dolu olaylar serisi sizlere tebessüm ettirecek kadar da dram içeriyor olacak.

Filiz Ahmet, Sabina Ajrula, Beren Gökyıldız, Ömer Tan, Melissa Yıldırımer, Yunus Emre Yıldırımer, Kenan Çoban, Tarık Ünlüoğlu gibi Türk sinema ve tiyatrosu açısından çok önemli olan ve başarılı birçok ismi oyuncu kadrosunda bulunduran Bal Kaymak sadece senaryosu ve hikayesi ile değil oyuncularının başarısı ile de sinema keyfine doymanızı sağlayacak bir yapım olarak ön plana çıkmaktadır.

Sadece fragmanını izleyip ne denli duygusal ve izlemeye değer bir film olduğunu dile getiren birçok izleyicisinin yanı sıra, baştan sona güzel ve samimi bir aile hikayesi ile izleyicisini duygulandıran bu tür aile filmleri her sinema sever tarafından izlenmelidir.

 

bal_kaymak_sansursuz_indir

bal_kaymak_sansursuz_indir

 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Bal Kaymak Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR