Başka Dilde Aşk Sansürsüz İndir

Başka Dilde Aşk Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Başka Dilde Aşk Sansürsüz İndir

Onur’un tüm yaşamı, beraber spor yaptığı arkadaşlarından birinin doğum günü partisinde beklenmedik bir dönüşüme uğrayacaktır. Beraberce kürek takımında yeraldığı arkadaşı Vedat’ın doğum günü partisinde Zeynep’le tanışır ve hayatı değişir. Kalabalık ve gürültülü bir barda hiç konuşmadan geçen gecenin sonunda Zeynep, Onur’un işitme engelli olduğunu farkeder. Ama bu alışılmadık durum Zeynep’i Onur’dan soğutmaz. İşiyle, ailesiyle sorunlar yaşayan Zeynep, yaşadığı çevreyi sorgularken birazda bilmediği bir dünyanın merakıyla unuttuğu ceketini bahane ederek Onur’u ziyaret etmeye karar verir. Babasının annesini bir başka kadınla aldattığını öğrendikten sonra bu durumu içine sindiremeyip evini terkeden Zeynep, bir çok iş değiştirdikten sonra çağrı merkezinde çalışmaya başlar. Ancak çağrı merkezleri çok ağır çalışma koşullarına sahiptir ve karşılığında kazandığı az paradan çok mutsuzdur. Bütün gün telefonda tanımadığı insanlarla konuşmak zorunda kalan Zeynep konuşmadan anlaşabildiği Onur’la huzur bulacağına kani olur.

Başka Dilde Aşk filmi, 2009 yılında gösterime giren, Dram ve Romantik türde güzel bir filmdir. Başka Dilde Aşk filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Onur’un yaşama bakışı, beraber spor yaptığı arkadaşı Vedat’ın doğum gününde tanıştığı Zeynep’le değişir. Zeynep, Ailevi sorunlar yaşayan, en sonunda babasının annesi aldattığını gören ve evi terk eden, bir çağrı merkezinde çalışan genç bir kızdır. Zeynep, Onur ile tanıştıktan sonra, onu bir daha görmek için akşam unuttuğu montunu almayı bahane ederek tekrar Onur’un yanına gider. Zeynep, Onur’un işitme engelli olduğunu öğrenmiştir, ama onun için bu engel değildir. Çünkü en iyi anlaştığı insandır.

Başka Dilde Aşk Sansürsüz İndir

Başka Dilde Aşk Sansürsüz İndir

Başka Dilde Aşk Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Başka Dilde Aşk Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR