Beş Vakit Sansürsüz İndir

Beş Vakit Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Beş Vakit Sansürsüz İndir

Sırtını yüksek kayalıklara dayamış, yüzünü yüce bir denize dönmüş, etekleri zeytinliklerle süslü küçük fakir bir köy. Köyün sakinleri sert bir coğrafyayla başa çıkmak için uğraş veren, sade ve çalışkan insanlardır. Zaman her gün ezan sesiyle beş ayrı vakte bölünür. İnsana özgü bütün olaylar her gün bu beş vakit dilimi içinde yaşanır. Yetişkinler büyüklerinden gördüklerini çocukları üzerinde devam ettirirler. Sevgilerini beceriksizce gösterip, dayağı cennetten çıkma sayarlar. Babalar daima oğullarından birini ötekine üstün tutar. Anneler kızlarına acımasızca buyurur. Çocukluktan gençliğe geçen, 12-13 yaşlarında üç çocuk Ömer, Yakup ve Yıldız bu beş vakitli filmde, köy sakinleri arasında öne çıkar. Beş vakit geçer ve çocuklar bu küçük köyde öfkeyle suçluluk arasında gidip gelerek, ağır ağır büyürler.

Beş Vakit filmi 2006 yılında gösterime giren, Dram ve Psikolojik türde güzel bir film. Beş Vakit filmi hakkında bilgi verecek olursak. Sahile yakın, zaman vakti beş vakit ezan ile belirlenen bir köy. Burada insanlar sevgilerini de, öfkelerini de büyüklerinden gördükleri gibi uygulayan büyükler. Tabii eskiye göre davranıldığı için ezilen, sevgiden yoksun kalan çocuklar. Ömer, Yakup ve Yıldız bu köyde on iki yaşlarında erken büyüyen üç tane çocuk. Bu çocuklar akranlarından farklı olarak, çabuk büyümüşlerdir. Bu çocukların akranlarından farkı ise, şiddet ve nefret ile erken yaşta tanışmış olmuşlardır.

Beş Vakit Sansürsüz İndir

Beş Vakit Sansürsüz İndir

Beş Vakit Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com
 

BENZER İÇERİKLER
Beş Vakit Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR