Bir Tat Bir Doku Sansürsüz İndir

Bir Tat Bir Doku Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Bir Tat Bir Doku Sansürsüz İndir

2001 yılı, birçok kişi bırakın stand-up gösteriyi, tek kişilik komedi gösterisinin ne olduğu hakkında en ufak bir bilgi yok. Tam bu noktada Cem Yılmaz devreye giriyor, Bir Tat Bir Doku! Tek kişinin sahne aldığı ve tek başına hikayeler ve fıkralar anlattığı bir gösteri ne kadar komik olabilir veya izleyiciyi ne kadar güldürebilir ki? Abartısız bir şekilde iki saat boyunca güleceğiniz, birbirinden özgün şakalarla sizi kırıp geçirecek bir kahkaha tufanına hazır olun. 2001 yılında bu güne kadar daha iyisini sadece yine kendisinin yaptığı bu stand up gösterisi ile keyfinizin yerine geleceğinin sözünü veriyoruz.

Her ne kadar ilk gösterisi olması nedeniyle acemiliğini az biraz sezdiğimiz Cem Yılmaz Bir Tat Bir Doku adlı stand-up gösterisinde birçok şaka ile yerli komedi filmlerine taş çıkartacak tek kişilik bir performans sergilemiş. Doktorun reçetesini okuyamayan bir kişiye ben otuz beş sene okudum sen de bunu oku bir zahmet gibi özgün şakalarıyla muhteşem bir yerli komedi sunacak olan Cem Yılmaz’ın ilk stand-up gösterisi olan Bir Tat Bir Doku’nun ilk gösterim tarihi 2001 yılıdır. Yönetmenliği Ömer Faruk Sora tarafından yapılan gösterinin senaryosu en azından bizim bildiğimiz kadarıyla Cem Yılmaz tarafından yapılmıştır. (Kardeşi Can Yılmaz’ın da metni desteklediği dedikoduları mevcuttur.) Gösterinin tek bir oyuncusu bulunmaktadır, o da namı değer Cem Yılmaz’dır. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Bir Tat Bir Doku Sansürsüz İndir

Bir Tat Bir Doku Sansürsüz İndir

Bir Tat Bir Doku Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Bir Tat Bir Doku Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR