Biz Böyleyiz Sansürsüz Full İndir

Biz Böyleyiz Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

Oldukça samimi olan ekibiyle biz böyleyiz filmi büyük ilgi görmüştür.  Film büyük kadrosuyla da dikkat çekmiştir. Filmin konusu çocukluk yıllarında birbirleriyle çok yakın olan bir grubun yetişkinlik dönemi itabiriyle farklı yönlere savrulmasıyla aralarında ki iletişimi devam ettirmemelerini ele almıştır. Bu grup çocukluk yıllarında neredeyse ellerinde büyüdükleri bir kadin vardır Nezihe adında. Hepsinin gönlünde ikinci anneleri kadar degrlidir Nezihe.Bu grubun çocukken aralarında Neziş dedikleri Nezihe hastalanmıştır. Buna üzülen grup Nezişin yanında olmak isterler ve yaşadıkları yerden İzmire gelirler hepsi. Neziş’in İzmir’deki evine gelen grup üyeleri karşılaşır. Tamamen değişen ve farklı kafarda olan grup Nezişin rahatsızlığından dolayı bir kaç gününü birlikte geçirecektir ve bu zaman dilimide geçmişte yaşadıkları, birbirine yaşattıkları şeylerin peşine düşüp hesabını sormalar yaşanacaktır . Ayrıca bu çocukluktan kalan grubun da yaşayacağı çok sürprizler de olacaktır bu süreçte. Zamanla biriken kırgınlıkları, çocukluktan kalan eşsiz anıların yoğun olduğu filmde aşka da yer verilmiştir. Grup üyelerinden olan Emre ve Gökçe’ nin çocukken aralarında geçen ama hala bitmemiş olan aşklarına da değiniyor hatta aşkı esas alıp gelişen olaylara odaklanan bir film olmuş. Filmde 90’ların çocukluk maceralarını, eğlence içinde olan bir nesil olduğu hissiyatını çok hissettim. Pişmanlık duygusu, ne olursa olsun çocukluk arkadaşlına verilen değer de verilen hat safada vurgulanmıştı. Filmin akışı gayet ilerleyici olmasıyla birlikte oldukça olumlu yorumlar da almıştır.

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

Biz Böyleyiz Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR