Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

Çocukluk arkadaşlarının önemini  ele alan filmde samimi ve gerçekçi bir konu ele alınmıştır. Bizim için  var olan değerler vardır bu hayatta çocukluk arkadaşlarıda o değerlerden biri olduğunu vurgulamıştır film.  Hemen hemen hepimiz çocukluktan kalan arkadaşlıklarımızla aramıza mesafe koyup iletişimi kesmişizdir oysaki bunu unutuyoruz en gerçekçi dostluklardan biridir çocukluk dostlarımız. Filmde de bunu ele alıyor. Mesafeyi koyduğumuz dostlarımız aslında bizi en çok tanıyan en iyi vakit geçirdiğimiz dostlarımızdır. Filmde de ele alınan konu şu ; çocukluklarının ve gençlik dönemlerinde aralarından su sızmayan grubun yetişkinlik dönemi zamanında birbirleriyle iletişimi kesmiş olmalarını, aralarına soğukluk girmesini ele alıyor. Bu grup üyeleri bir araya geliyor bi şekilde. Nasıl mı? Bu grup üyelerinin herkesten çok sevdiği ikinci anneleri kadar değer verdikleri Nezih Kendi deyişleriyle Neziş rahatsızlanmıstır. Bu da hepsini telaşlandırması üzerine hepsi İzmir’e doğru yola koyulur. Neziş’in rahatsızlığından dolayı grup bir kaç gün Neziş’in evinde kalmak zorunda kalmıştır. Hepsi eve gelmiştir ve olanlar olur. Bu evde hepsi birbirlerine olan yaşanmışlıklarını, kırgınlıklarını, pişmanlıklarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Filmde her türlü duyguya yer verilmiştir ama asıl olgulardan biri de aşktır . Bu grubun iki üyesi olan Emre ve Gökçe arasında olan kırgınlıklar , eksiklikler ve yaşanmamışlıkların olduğu yarım kalan aşk bu bir kaç günde alevlenir tekardan. Tadına doyulmaz bir film olan Biz böyleyiz drama olup ders verir nitelikte bir film olmuş. İzlerken  güleceğiniz, aglayacağınız, pişmanlık duyacağınız, gözünüzün açılacağı bir film.

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

Biz Böyleyiz Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR