Börü Filmi Sansürsüz İndir

Börü Filmi Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Börü Filmi Sansürsüz İndir

Altı bölümlük Börü dizisinin finali niteliğinde olan filmde, Polis Özel Harekat biriminin en seçkin savaş timi olan Börü’nün 15 Temmuz gecesi yaşadıkları anlatılıyor. Ekip, en elit askerlerin bir araya gelmesi ile oluşmuştur ve altından kalkamayacakları bir görev yoktur. Vatan aşkı ile tutuşan bu yalnız kahramanlar, 15 Temmuz gecesi merkezleri olan Özel Harekat Daire Başkanlığı bombalandıktan sonra kabus dolu bir gece yaşayacaklardır. Bu gece boyunca mücadele etmeyi seçen; yaralarına, acılarına ve imkânsızlıklara rağmen görevlerini yapan Börü, tarihin akışını değiştirecek kahramanlıklara imza atacaktır. Her sahnesinde millet aşkı ile yanıp tutuşan evlatlarımızın mücadelesini izlediğimiz bu filmde gözyaşlarımız da sel olacaktır. Filmdeki polis özel harekat ekibinin sonsuz ve zafer uğruna, millet uğruna bayrak uğruna teröristler ile mücadelesini izleyeceğimiz bu filmde adeta 15 temmuz zamanı gözümüzün önünde tekrar canlanacak. Oldukça gurur verici bir film olan Börü filmi bizlere büyük bir seyir sunacak. Vatan sevgisi ile dolu bu ekibin büyük mücadelesini izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneririm iyi seyirler.

Börü Filmi Sansürsüz İndir

Börü Filmi Sansürsüz İndir

Börü Filmi Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Börü Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR