Çakallarla Dans 1 Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 1 Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Çakallarla Dans 1 Sansürsüz İndir

17 Aralık 2010 tarihinde gişelerde boy gösteren Türk sinemasının afacan ve efsanevi komedi serisinin ilk filmi olan Çakallarla Dans, Türk sinemasına ve bu camiaya kaliteli bir senaryo ve başarılı oyuncularla küfürsüz bir şekilde insanlara tebessüm ettirmenin aslında ne kadar kolay olduğunu gösteren, adeta halktan biri haline gelen bir yapım olarak ön plana çıkıyor.

Yönetmenliği, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi çıkışlı ünlü Türk yönetmen ve yapımcı olan Murat Şeker tarafından üstlenilen efsanevi serinin ilk filmi Çakallarla Dans’ın görüntü yönetmeliği Murat Tuncel, sanat yönetmenliği ise Burak Özcan tarafından icra edilmiş olup, film müziklerinin bestelenmesi ve uyarlanması ise Serhat Ersöz tarafından yerine getirilmiştir. 2010 yılında komedi dalında sinemaseverlerde bambaşka bir tat ve izlenim bırakabileceğini kanıtlayan muazzam serinin belki de en değerli ve en kıymetli filmi Çakallarla Dans’ın oyuncu kadrosunda birbirinden değerli birçok isim bulunmaktadır. Öyle ki başrol oyuncuları, Kayınço Gökhan rolünü üstlenen Şevket Çoruh, Muhasebeci Servet rolünü üstlenen İlker Ayrık, Köfte Necmi karakterini canlandıran Timur Acar, Del Piyero Hikmet rolünü üstlenen Murat Akkoyunlu, Tuba Ünsal, Cengiz Küçükayvaz, Sümer Tilmaç, Bülent Serttaş ve belki de en kıymetlileri olan Erdal Tosun gibi Türk sinemasının en başarılı tiyatro sanatçılarından oluşan Çakallarla Dans ile 1 saat 42 dakikalık bir komedi serüvenine hazır olun.

Uluslararası film ve dizi değerlendirme otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirme sonucunda her ne kadar 5.6 gibi vasat bir puan alsa da gerek müzikleri, gerek senaryosu gerekse de oyuncuların özgünlükleriyle kattığı muhteşem bir Türk komedisi olarak tanımlanabilecek Çakallarla Dans izlenmeye değer bir yapım olarak listemizde yerini alıyor. Sadece kendi başınıza değil aynı zamanda ailenizle, çocuklarınızla, eşinizle hatta sevgilinizle bile izleyebileceğiniz seviyeli ve aşırıya ya da abartıya kaçmayan samimi sahneleriyle sizlere muhteşem bir komedi sunacak olan Çakallarla Dans ekibi, aksiyon ve macera dolu hikayesini sizlere aktarıyor olacak.

Serinin ilk filmi olan Çakallarla Dans’ın konusu ise, filmin ana karakterlerinden olan ve İlker Ayrık tarafından canlandırılan Servet karakterinin, paraya olan düşkünlüğü ve eşinin kendisini bu yönde desteklemesiyle muhasebeci olarak çalıştığı büyük bir şirketin paralarını illegal yöntemle ele geçirmeye çalışırken mahalledeki arkadaşlarıyla başına gelen komik ve ibretlik hikayesinden oluşmaktadır. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Çakallarla Dans 1 Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 1 Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 1 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Çakallarla Dans 1 Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR