Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Sansürsüz İndir

Türk sinema tarihinin en macera ve aksiyon dolu aynı zamanda samimi ve abartı içermeyen muhteşem komedi serisi Çakallarla Dans’ın, devam filmi ve ikinci filmi olan Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede ilk filmin hemen ardından yaklaşık 2 yıl sonra çekimleri 4 haftada tamamlanarak 7 Aralık 2012 tarihinde vizyona giriş yapmıştır. Yönetmenliğini yine serinin ilk filminin yönetmenliği ve senaristliğini de üstlenen, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi çıkışlı ünlü Türk yönetmen ve yapımcı Murat Şeker tarafından yerine getirilen serinin ikinci filminin senaryo metni filmin yine yönetmenliğini üstlenen Murat Şeker tarafından kaleme alınmıştır.

Toplamda 1 saat 35 dakikalık aksiyon ve macera dolu bir komedi sunacak olan Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede, vizyon tarihi olan 7 Aralık 2012’den itibaren toplamda 8.575.932 milyon Türk Lirası hasılat elde etmiştir. Sinema gişesinde yakaladığı bu başarı her ne kadar değerlendirme ve film eleştirmenleri tarafından kabul edilmese de, uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde kullanıcılar tarafından yapılan puanlamada 10 üzerinden sadece 4.7. alabilen serinin ikinci filmi, bu değerlendirmeler ve eleştirmenlerin aksine sizlere kalite dolu bir komedi sunuyor olacak.

Oyuncu kadrosunda ilk serinin efsanevi karakterleri dahil olmak üzere birçok kişi tutmasının yanı sıra birçok ünlü ismi de ekleyen filmin yapımcısı Murat Şeker (Sugarworkz Şirketi), Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçin, Hakan Bilgin, Doğa Rutkay, Ceyhun Yılmaz, Kaan Ece gibi isimlerle oluşturduğu set ekibi ile çok başarılı bir işe imza atmış bulunuyor.

Belkide Türkiye tarihinin en komik serilerinden olan serinin ikinci filmi Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede’nin konusu ise birinci filmin devamı niteliğinde. Öyle ki, bolca Kadıköy, Fikirtepe jargonunu içeren senaryo kapsamında, ilk filmde işledikleri suçlar nedeniyle hapishanede olan Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu zor günler geçirirken tutkuyla bağlı oldukları futbola da özlem çekmektedirler. Af benzeri bir olaydan yararlanarak şartlı tahliye olan bu dört kafadar artık pis işlere bulaşmayacaklarına dair kendilerine söz verseler de pis işler onların peşini bırakmayacak gibi gözükmektedir.

Ailenizle birlikte izleyebileceğiniz tam bir Türkiye komedisi olan Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede’yi muhakkak izlemenizi tavsiye ediyoruz. Aksiyon, macera ve komedi dolu dakikaların keyfini çıkartacağınızdan şüphemiz yok.

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR