Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans serisinin yükselişe geçmesine ve belki de seviye atlamasına sebep olan serinin üçüncü ve en komik filmlerinden olan Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı, serinin ilk iki filminde olduğu gibi yönetmenliği Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi çıkışlı ünlü Türk yapımcı, yönetmen ve senarist Murat Şeker tarafından üstlenilmiştir. Serinin üçüncü filmi olan Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı’nın senaryo metni ve kurgusu ise yine filmin yönetmenliğini yapan Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi tarafından kaleme alınmış ve kurgulanmıştır. Filmin yapımcılığını ilk iki serinin aksine Sugarworkz ile birlikte TAFF Pictures film şirketi üstlenmiştir.

Serinin üçüncü filmi olan Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı 2014 yılının Aralık ayının 5. günü vizyona girmiş toplamda Türkiye çapında 407 salonda gişe yapmış, gişe tarihinden itibaren (8 Aralık 2014) 380.063 kişi tarafından izlenmiştir. Bu izlenme sayısı ile birlikte yaklaşık 4 milyon Türk Lirası hasılat elde etmeyi başaran serinin üçüncü filmi, gişeden sonraki ilk haftada 629 bin kişi bandına ulaşarak ilk hafta sonunda 6 buçuk milyon Türk Lirası hasılat etmeyi başarmıştır. Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı filmi toplamda ise sinemada gösterime girdiği tarihten itibaren 17 milyon Türk Lirası gibi yüksek bir rakam ile hasılat rekorları kırmayı başarmıştır.

Uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzeride yapılan değerlendirme sonucunda 5.1 gibi vasat bir puan elde etmiş gibi gözükse de 2014 yılının gerek gişede gerekse de izleyici nezdinde en iyi komedi, aksiyon ve macera filmleri arasında yer aldı.

Serinin ilk iki filminde yer alan oyuncu kadrosunu korusa da çok daha ünlü ve başarılı oyuncular ekleyerek oyuncu kadrosunu genişleten Çakallarla Dans ekibi, Sugarworkz ve TAFF Pictures üçüncü film için oyuncu kadrosunu ise Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Bülent Çolak, Derya Şensoy, Derya Baykal, Gürkan Uygun, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Bülent Serttaş gibi isimlerden oluşturdu.

Serinin üçüncü filmi olan Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı’nın konusu ise, yine dört kafadarın macera ve komedi dolu hikayesini izliyor olacağız. Hikayenin başlangıcına sebep olan kahramanımız ise Murat Akkoyunlu tarafından canlandırılan Del Piero Hikmet karakterinin İstanbul’un güzel vapurlarından birinde seyahat ederken denk geldiği Derya Şensoy tarafından canlandırılan Mihriban karakterine rastlaması ve ondan çok etkilenmesi sonucu komedi dolu olaylar başlar. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR