Çakallarla Dans 4 Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 4 Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Çakallarla Dans 4 Sansürsüz İndir

Türk sinema tarihinin belki de en komik, en samimi ve en bizden diyebileceğimiz komedi serisi olarak tanımlayabileceğimiz Çakallarla Dans komedi ve macera serisinin dördüncü filmi olarak tanıtılan Çakallarla Dans 4, yine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi menşeli ünlü Türk yapımcı, yönetmen ve senarist Murat Şeker’in yönetmenliğinde 25 Kasım 2016 tarihinde Sugarworkz ve TAFF Pictures’ın yapımcılığını üstlenmesiyle sinema gişelerinde sinema severlerle buluştu.

Çakallarla Dans 4’ün senaryo metni, filmin yine yönetmenliğini üstlenen Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi tarafından kaleme alınmıştır. Oyuncu kadrosunda muhteşem dörtlüyü bozmayan efsanevi Türk komedi serisi oyuncu kadrosu; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy, Hande Katipoğlu ve Ceyhun Yılmaz gibi eski serilerde de rol almış Türk sinema ve tiyatro hayatında önemli yeri olan birçok başarılı genç ve yaşlı isimden oluşmaktadır.

Toplamda 1 saat 50 dakikalık aksiyon, macera ve komedi dolu bir hikaye vaadeden Çakallarla Dans 4,  muhteşem kurgusu, oyuncuların başarısı ve komik hikayesine rağmen serinin üçüncü filmindeki hasılat başarısını yakalayamamış ve sadece Çakallarla Dans 4’ün gişe tarihi olan 25 Kasım 2016 gününden itibaren toplamda 15 milyon Türk Lirası hasılat elde edebilmiştir. Bu rakam her ne kadar küçümsenecek bir tutar olmasa da serinin izleyicide ve sinema severlerde yarattığı ve oluşturduğu beklentinin altında kalması nedeniyle hayal kırıklığı olduğu rahatlıkla söylenebilir. Bunun yanı sıra uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde sadece 4.1 puan alabilen komik efsanevi serinin dördüncü filmi Çakallarla Dans 4, aldığı puan ve düşük hasılat tutarına rağmen birçok sinemasever için favori bir yapıt olarak anılmaktadır.

Efsanevi komik serinin dördüncü filmi olan Çakallarla Dans 4’ün konusu ise serinin önceki kahramanları olan Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte Necmi, Del Piero Hikmet, Fatma ve Hüseyin Abi’nin başından geçen komedi dolu olaylardan oluşmaktadır. Öyle ki, ana kahramanlarımız, başrol oyuncuları olan Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet ekonomik sıkıntı nedeniyle aynı evde yaşamaya başlamışlardır. Diğer serilerde de komik ve ilginç kişiliği ile sorunlara sürekli özgün çözümler bulan berber Hüseyin Abi, bu sefer Almanya’daki dayısının oğlunun vefatı sonrasında neyi işaret ettiği belli olmayan bir haritanın kendisine miras olarak bırakılması ile başlar her şey.

Keyfinizi yerine getirecek ve bir nebze olsun sizi yaklaşık iki saat gülümsetebilecek bir komedi filmi olarak tanımlayabileceğimiz Çakallarla Dans 4’ü muhakkak izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Çakallarla Dans 4 Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 4 Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans 4 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Çakallarla Dans 4 Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR