Çarşı Pazar Sansürsüz İndir

Çarşı Pazar Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Çarşı Pazar Sansürsüz İndir

Tokat’ ta çekilen yapım, filmin isminden de anlaşılacağı üzere Yeşilçam filmlerini hatırlatan bir esnaf komedisi olarak izleyiciyle buluşuyor. Kahraman herke tarafından sevilen, iyi niyetli; geçimini de babasından kalma hamamı işleterek sürdürmeye çalışan genç bir adamdır. Babadan kalma hamamcılık işine sahip çıkmaya çalışan Kahraman’ ın yoluna zengin bir işadamı olan Tuncay çıkacaktır. Tuncay’ın amacı ise Kahraman’ın hamamının da yer aldığı çarşıyı yıkarak, yerine alışıveriş merkezi yapmaktır. Başlarda Tuncay’ı kimse desteklemese de Kahraman’ ın belki de sevmeyen tek isim olan Cemil, iş adamıyla iş birliği içerisine girecektir. Onun amacı ise Kahraman’ la uğraşmaktır. AVM projesi içim yavaş yavaş esnafı ikna etmeye başlasalar da Kahraman oyunlarını bozabilecek midir? Tüm bunlar olurken Kahraman’ ın ise başı babasından kalan borçlarla derttedir. Hem borçları temizleyerek hamamı kurtarması hem de AVM projesine engel olması gerekecektir. Birçok dertle aynı anda uğraşırken hayatına giren öğretmen Bahar ise her şeyin değişmesine neden olacaktır.

Çarşı Pazar Sansürsüz İndir

Çarşı Pazar Sansürsüz İndir

Çarşı Pazar Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
Çarşı Pazar Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR