Çat Kapı Aşk Sansürsüz İndir

Çat Kapı Aşk Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Çat Kapı Aşk Sansürsüz İndir

Bir romantik komedi filmi özellikle de yerli bir romantik komedi filmi, duygusal ve idealist bir genç kadının hayatını hiç bu kadar samimi ve içten bir şekilde sinema severlerle buluşturmamıştır herhalde. Çat Kapı Aşk yerli bir romantik komedi filmi olmanın ötesinde 2018 yılında yapımına başlanan ve 2019 yılında sinema severlele buluşan aslında genç bir kızın hayatının aşkını bulduğunu düşünmesiyle başlayan olayların hikayesinin anlatıldığı tatlı bir kurguya sahip.

Yönetmen koltuğunda Erhan Baytimur’un oturduğu Çat Kapı Aşk’ın senaryo metni Nesrin Zamur tarafından kaleme alınmış olup kurgusu ise Deniz Güney İşintek tarafından yapılmıştır. Müge Boz, Jess Molho, Nergis Kumbasar, Elmaddin Jafarov, İbrahim Selim, İpek Bağrıaçık, Duygu Çetinkaya, Nedim Saban, İlayda Fidanlık, Gümeç Alpay Aslan gibi çok genç ve önemli sanatçılardan oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip olan Çat Kapı Aşk 2019 yılında yapılabilecek en iyi yerli romantik komedi filmlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv kuruluşu olarak kabul edilen IMDB üzerinde, sinema severler ve platform kullanıcıları tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 3.5 gibi vasat altı bir puan da alsa bu puanın gün geçtikçe yükseleceğine ve vasatın üstünde bir puan alacağına olan inancımız tam. Zira, Çat Kapı Aşk gençler için yapılmış olan yapay bir romantik komedi hikayesini anlatmanın da ötesinde, aslında genç, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan, duygusal ve romantik bir kadının iç dünyasını konu alıyor. Ee durum böyle olunca ortaya yapaylıktan uzak samimi ve içten bir hikaye çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Hikaye ise genel olarak, Çat Kapı Aşk’ın başrolünde yer alan Su ve Aras isimli iki karakterin hikayesini anlatıyor. Öyle ki, Su gerçekten idealist ve duygusal bir kadındır. Aras ise insanlardan uzak durmaya çalışan azimli bir avukattır. Genel olarak değerlendirildiğinde bu tipte ve karakterde iki insanın bir araya gelerek aşk yaşamasını beklemezsiniz. Beklentilerin aksine Su ve Aras isimli iki zıt karakterin arasında filizlenecek olan aşk hikayesini konu alan Çat Kapı Aşk sizlere 1 saat 32 dakikalık eğlence ve komedi dolu bir romantizm sunuyor olacak.

Çat Kapı Aşk Sansürsüz İndir

Çat Kapı Aşk Sansürsüz İndir

Çat Kapı Aşk Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Çat Kapı Aşk Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR