Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Sansürsüz Full İndir

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Sansürsüz İndir

Yapıca ufak tefek olduğundan cep Herkül lakabı verilen naim Süleymanoğlu’nun biyografik hayatını işler bu film. Naim Süleymanoğlu aslen Türk olan ama Bulgaristan’da mülteci olarak yaşayan bir sporcudur. Yaptığı spor dalı halter olan Naim Süleymanoğlu bu dalda oldukça büyük başarılara imza atmış bir adamdır. Bahsettiğimiz büyük başarı Türkiye sınırları içinde değil tüm dünya çapında birçok otoriteye göre tüm zamanların en iyi haltercisi olarak nitelendirilmiştir. Efsanevi olan Naim Süleymanoğlu hayat hikâyesini konu eden bu film oldukça gurur verici bir yapım olmuştur. Dünya rekorları kıran Cep Herkül Naim Süleymanoğlu’nun sadece olağanüstü başarılarını , madalyalarını değil ayrıca ulusu için verdiği mücadele, zorlukları da beyaz perdede işleyen  bu film objektif bir şekilde genel bir bakış açısıyla yansıtılıyor. Ulusundan onu ayıran , ulusuni hiçe sayıp onu kendi vatandaşı gibiymiş lanse eden Bulgaristan devletinin Naim Süleymanoğlu’nun kimliğini nasıl hiçe sayıp yok etmeye çalışmasını da işliyor. Çoğu kişi Naim Süleymanoğlu’nun bu çabasını görerek onunla tekrardan ve tekrardan gurur duymuştur. Milli duygularımıza da hitap eden bu film izlerken insanı duygulandırıyor. Göğsümüzü gere gere onur gurur duyarak andığımız, anlattığımız Naim Süleymanoğlu ve zorlu, başarılı hayat hikâyesini ekrana o kadar içten ve samimi bir şekilde yansıtmış ki filme karşı olmusuz bir şey söylemek imkansız. Hem spor, hem milli başarımız olan Cep Herkül Naim Süleymanoğlu’nu sevgi, gurur, hasretle anıp sizi bu muhteşem duygu yüklü film ile baş başa bırakıyorum. Herkese iyi seyirler diliyorum.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Sansürsüz İndir

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Sansürsüz İndir

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR