Çiçero Sansürsüz İndir

Çiçero Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Çiçero Sansürsüz İndir

İkinci Dünya Savaşı’ nın kilit isimlerinden birisi olan İlyas Bazna’ nın yaşadığı olaylar beyazperdeye aktarılmıştır. Savaş esnasında Almanya’ nın bozguna uğratılmasında, büyük rolü olan Çiçero lakaplı casusun yaşadıkları anlatılmaktadır. İlyas Bazna, ihtiyacı olabilecek tüm bilgilere erişebilmek amacıyla Ankara’da bulun İngiliz Büyükelçilği’nde uşak olarak çalışmaya başlamıştır. Hem hizmetiyle hem de sesiyle kısa sürede İngiliz Büyükelçisi’ nin güvenini kazanmayı başarmıştır. Kritik hizmeti sayesinde her yere kolayca girmeyi başaran İlyas Bazna, ücreti karşılığında Almanlar için çalışmaya başlayacaktır. Şimdiye kadar her görevi başarıyla tamamlayan İlyas Bazna’ nın önündeki bir engelde aşk olacaktır. Aşkı ve ülkesi arasında kalan Çiçero’ nun nasıl hareket edeceği ise herkesin hayatını etkileyecektir.

Çiçero Sansürsüz İndir

Çiçero Sansürsüz İndir

Çiçero Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Çiçero Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR