Da 5 Bloods Sansürsüz İndir

Da 5 Bloods Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Da 5 Bloods Sansürsüz İndir

Da 5 Bloods, dört Afrika kökenli gazinin başından geçen savaş ile geçen geçmişlerini ve yıllar sonra geçmişleri ile tekrar yüz yüze gelmelerini konu ediniyor.  Ortak geçmişe sahip dört kişinin, tekrar savaş alanına dönmesinin sebebi ise savaşta ölen komutanlarının cesedini ve savaşta gömdükleri hazineyi bulmaktır. Savaşta hayatını kaybeden arkadaşlarının cesedini ülkelerine getirmek ve hazineyi bularak geri kalan ömürlerini rahat bir şekilde geçirmek için bu yola çıkmışlardır. Fakat fiziksel olarak meydana gelen bu yıkımlarla yüz yüze gelmek psikolojik olarak da Paul, Otis, Eddie ve Melvin isimli başrollerin hikayesinin anlatıldığı Da 5 Bloods’un   yönetmeni ise Spike Lee’dir.  Filmde zaman olarak ise geçmiş ile bugün arasında geçişler görülmektedir.

Da 5 Bloods, ABD’nin savaş ve siyahlara karşı politikalarını izleyenleri düşünmeye itmektedir. Filmin asıl anlatmak istediği ise siyahilerin savaşı hiç bitmedi ve bitmeyecek düşüncesini oluşturmaktadır. Filmin başlangıç kısmında geçmişten sahneler izleyiciye sunulduktan sonra ise dört Vietnam gazisinin bir araya toplanması ile devam eder.

Da 5 Bloods Sansürsüz İndir

Da 5 Bloods Sansürsüz İndir

Da 5 Bloods Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Da 5 Bloods Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR