Deccal 2 Sansürsüz İndir

Deccal 2 Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Deccal 2 Sansürsüz İndir

Deccal filminin devam serisi olan yapımda, dünyanın sonunu getireceğine inanan bebeğin doğumu ve sonrasında yaşananlar anlatılmaktadır. 6 Haziran 2016 tarihinde dünyanın başına türlü felaketler getirileceğine inanan bebeğin, kehaneti de gerçek olmuştur. Bebeğin annesi olan Duygu, yaşadıklarına da bebeğine de inanamadığı için daha fazla dayanamayarak intihar etmiştir. Duygu ölse de küçük bebek sahipsiz kalmamış, şeytani tarikatın üyeleri tarafından korunmaktadır. Kehanetin tam olarak gerçekleşebilmesi için son bir yol daha vardır. O yolda bebeğin annesiyle aynı soydan gelen başka bir kadının, kehanette belirtilen zamanda bebeği emzirmesidir. Bu sebeple Duygu’ nun kız kardeşi Öznur büyük bir öneme sahiptir. Annesiz kalan küçük bebek ise çocuk isteyen bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. Bebeğin gelmesiyle ailenin hayatı güzel olacağına, sahip oldukları bebeğin gücü nedeniyle kötülük de gelmiştir.

Deccal 2 Sansürsüz İndir

Deccal 2 Sansürsüz İndir

Deccal 2 Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Deccal 2 Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR