Firardayız Sansürsüz İndir

Firardayız Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Firardayız Sansürsüz İndir

Aksiyon ve macera dolu yerli bir komedi hikayesi ile sizlere bol kahkahalı dakikalar sunmayı vaadeden son dönemlerdeki en iyi yerli komedi filmi olmaya aday 2017 yılında çıkmış olan 1 saat 25 dakikalık Firardayız sizlere üç kafadar arkadaşın binbir macera ve gülünç olay içeren hapishaneden kaçış hikayesini anlatıyor olacak.

Son dönemlerin en çok ses getiren ünlü Türk yapımcı, senarist ve yönetmenlerinden biri olarak gösterilen Tolga Baş tarafından yönetmenliği üstlenilen Firardayız filmi, senaryo ve kurgusunun yanı sıra oyuncu kadrosu ile de kalitesini ortaya koyuyor. Öyle ki başta, Çetin Altay, Burak Satıbol, Ferit Aktuğ ve Burcu Binici gibi birçok ünlü ve başarılı ismi oyuncu kadrosunda bulunduran Firardayı filminin diğer başarılı simaları ise Mehmet Özgür, Lemi Filozof ve Melisa Şalgam gibi isimlerden oluşuyor. Firardayız filmi senaryo metni ve kurgusu Yücel Öztürk tarafından kaleme alınmış ve kurgulanmıştır. Yapımcılığı Burçin Baş tarafından üstlenilen Firardayız filmi müzikleri ise İrsel Çivit tarafından bestelenmiş, kurgulanmış ve icra edilmiştir.

Filmin dağıtım işlerini yürüten şirket ise son dönemlerde bu alanda bir hayli ses getiren Bir Film olurken, filmin yapımcılığı ise Artist Film Yapım tarafından üstlenilmiştir.

Birçok sinema eleştirmeni ve sinema izleyicisi tarafından hikayenin çok daha farklı ve eğlenceli bir şekilde izleyiciyle ekrana getirilebileceği iddia edilirken Firardayız filminin çekimlerinin toplamda üç hafta sürdüğünü hemen belirtelim.

Firardayız filminin konusu ise Ekrem, Salim ve Nuri isimli üç kafadar hapistedirler ve cezalarının bitmelerine çok az bir süre kalmıştır. Hapishanede sadece kendileri için değil birçok kişi için babalık yapmış olan ve bizim üçlümüz açısından manevi değeri yüksek Piri Baba isimli karakterin zor duruma düştüğü duyulur. Bu haberi alan üç kahramanımız bir an ince hapisten çıkmanın hesabını yaparlar ve hapisten kaçarlar. Hapisten kaçmalarıyla başlayan aksiyon, macera ve komedi döngüsünü genel olarak işlediğini ve bizlere aktardığını söyleyebileceğimiz Firardayız filmini izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Firardayız Sansürsüz İndir

Firardayız Sansürsüz İndir

Firardayız Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Firardayız Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR