Forrest Gump Sansürsüz İndir

Forrest Gump Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Forrest Gump Sansürsüz İndir

Forrest Gump Winston Groom’un 1986’da yazdığı  romandan esinlenerek yapılan 1994 yapımı bir filmdir. Epik, romantik komedi-drama yapımında olan bu Film öğrenme güçlüğü olan ancak atletik yapıda büyük başarıları sahip olan Forrest Gump’un hayatını işliyor. Forrest kişiliği ve bir kaç yönü bakımından oldukça farklı biridir. Forrest hayata IQ seviyesi düşük bir şekilde gözlerini açıyor. Okuldaki arkadaşları ile aynı seviyede olmayan Forrest’in bu yolda en büyük destekçisi annesidir. Ki aldığı her kararda annesinin yorumu onu yönlendiriyor. Forestin bi de gördüğü andan itibaren aşık olduğu, dostu, en yakın arkadaşı olan Jenny de Forrest’in hikayesinde büyük rol oynuyor. Forrest’a göre tam tersi bir hayatı olan Jenny, Forrest için en önemli insanlardandır. Tesadüf eseri büyük insanlarla tanışma fırsatı olan Forrest, tarihi açıdan da çok büyük olaylara şahit olmuştur. Herşeye çok kolay adapte olan Forrest çok hızlı koşan bir adamdır ayrıca. Düşünme geriliği olan Forrest hayata çok farklı açıdan bakarak çok büyük kalpli, çok büyük işleri başarmıştır. Her ne kadar farkında olmadan çoğu önemli sonuçlara sebep olan, şahit olan Forrest’in hayatını izlerken duygulanmamak elde değildir. IQ seviyesinden dolayı üniversite kazanmaz denilen Forrest üniversiteden diploma alıyor bu tarz çok büyük başarılara sahip olan Forrest adeta Amerika için bir ilham kaynağı olan filmler arasında yer alıyor.

Forrest Gump Sansürsüz İndir

Forrest Gump Sansürsüz İndir

Forrest Gump Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Forrest Gump Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR