G.O.R.A. Sansürsüz İndir

G.O.R.A. Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

G.O.R.A. Sansürsüz İndir

Türk sinema tarihinde önemli bir yere sahip olan G.O.R.A filmi komedi filmlerinin başında gelen bilimkurgu temalı bir filmdir. Mükemmel senaryosu ile beraber izleyenleri bambaşka bir dünyanın içerisine yazıyor. Senaryoyu yazan ve aynı zamanda filmde iki karakteri birlikte canlandıran Cem Yılmaz daha önce benzerine rastlanılmayan bir iş yapıyor. Filmin konusuna gelirsek halı,kilim satışıyla ilgilenen Arif  tesadüf eseri  diğer dünyalılarla birlikte uzaylılar tarafından G.O.R.A gezegenine kaçırılır. Bu kaçırma, G.O.R.A güvenlik şefi Logar tarafından yapılır. Atalarının dünyayı ziyaret ederken başlarına gelenler için yapar. Uzay gemisinde Arif, Garaval’ın  içindeki Gücü bulacağı ile ilgili Arif’e onu aramasını söyleyen bir hologram görüntüsüyle ulaşır. G.O.R.A’ya inen Arif, kaçmak için fırsat aramaya devam edecektir  ancak defalarca başarısız olacaktır. Mahkumlar Faruk  ve Robot-216 ile arkadaşlık kuracaktır. Robot-216 prensen Ceku’nun yakın bir sırdaşıdır. Logar’ın planı ise Prenses Ceku ile evlenerek tahtı gasp etmektir. Planını gerçekleştirmek için G.O.R.A‘ya ateş topu atar ve G.O.R.A‘yı kurtarması koşuluyla ödül olarak Prenses’i ister. Arif’in son anda yetişmesiyle bu durum çözülür. Logar’ın kötülükleri son bulmayacak ve Ceku’nun onunla evliliğini kabul etmesi için şantaj yapacaktır.Ancak Ceku, annesinden, asıl babasının aslında bir dünyalı olduğunu anlayacaktır. Bob marley Faruk , Arif ve Robot -216 onu bulmak için yola çıkacaktır. Bir çok aksilikle karşılaşsalar bile Çeku ve Arif heyecan ve kahkaha dolu bir serüvene bizi itecektir.

G.O.R.A. Sansürsüz İndir

G.O.R.A. Sansürsüz İndir

G.O.R.A. Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

BENZER İÇERİKLER
G.O.R.A. Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR