Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

full_indir_film_indir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz İndir

Serinin ikinci filmi olan Harry Potter and the Chamber of Secrets serinin devamı için önemli bilgiler barındırıyor. Hogwarts’taki ikinci yılına girecek olan Harry Potter’ı yine çok farklı ve zorlu maceralar beklemektedir. Ev cini Dobby sayesinde daha Hogwarts’a varmadan maceralara atılan Harry için bu yıl öncekine göre çok daha zorlu olacaktır.

Teyzesinin evinde zaten huzursuz olan Harry bir de Dobby ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Hogwarts’ta yaşayacağı sıkıntıların önemini bildiğinden Dobby aslında Potter’ı korumak için böyle davranmaktadır. Potter bir an evvel yuvası olarak gördüğü Hogwarts’a gitmek ister ve maceralar Weasley’lerin de yardımı ile başlar. Okula geldiğinde garip sesler duymaya başlayan Harry bu sesin neye ait olduğunu anlamaya çalışır. Ron, Harry, Hermione Hogwarts’ta taşlaşan canlıların sebebinin sırlar odasının açılmasından kaynaklandığını fark eder ve işe koyulur. Hermione’nin okuma, öğrenme merakından faydalanan bu üçlü bir plan yapar. Planları istediği gibi gitmese de sorunu çözmek için sürekli ipuçları yakalarlar. Harry’nin çatal dil olmasının ne kadar nadir bir yetenek olduğunu anlaması ve de öğrencilerin taşlaşması ile sırlar odasından çıkan canavarın Basilisk olduğunu anlamalarına neden olur. Harry iyi bir Gryffindor olmasının ve Albus Dumbledore’un da katkıları ile çok büyük bir problemle daha güçlü bir şekilde mücadele edecektir. Serinin devamında öneminin daha da anlaşılacağı sorun kesinlikle çözülmelidir.

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR