Her Şey Seninle Güzel Sansürsüz İndir

Her Şey Seninle Güzel Sansürsüz İndir

full_indir_film_indir

Her Şey Seninle Güzel Sansürsüz İndir

Romantik komedi söz konusu olacak ve Mert Fırat bu projede yer almayacak(!) Burcu Biricik ve Mert Fırat’tan muazzam dram dolu ve bir o kadar da etkileyici bir romantik komedi filmi. 2017 yılında çekimlerine başlanan Her Şey Seninle Güzel, 16 Kasım 2018 tarihinde sinema salonlarında yerini aldı. Yapımcılığı Şebnem Aşkın tarafından üstlenilen Her Şey Seninle Güzel filminin yönetmenliği ise Cem Karcı tarafından yapılmıştır. Senaryo metni ve kurgusu Emrullah Hekim tarafından yapılan Her Şey Seninle Güzel filminin dağıtımı CGV Mars Dağıtım tarafından üstlenilmiş olup, filmin görüntü yönetmenliği Feza Çaldıran, sanat yönetmenliği ise Mustafa Mert Aldemir tarafından yapılmıştır.

Toplamda 1 saat 54 dakikalık bir romantik komedi hikayesi anlatacak olan Her Şey Seninle Güzel romantizmin ağır bir şekilde işlendiği dram filmi olarak da tanımlanabilir. Uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde bu zamana kadar 368 sinema sever ve kullanıcı tarafından yapılan değerlendirme sonucunda toplam 10 puan üzerinden 3.6 gibi vasat bir puan almış olsa da, Her Şey Seninle Güzel filmi gerek Mert Fırat, Burcu Biricik, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum gibi oyuncularının sahnede gösterdiği performans gerekse de hikayesinin ve kurgusunun muazzamlığı ile daha fazla bir puan almayı hak etmektedir.

Oyuncu kadrosu, Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü, İlker Aksum, Sait Genay, Laçin Ceylan, Doğacaktım Yıldız, Aydan Taş, İrem Helvacıoğlu, İrem Kahyaoğlu, Arif Pişkin, Cenan Çamyurdu gibi isimlerden oluşan Her Şey Seninle Güzel, IMDB üzerinde yapılan değerlendirme sonucu aldığı puan her ne kadar düşük olsa da birçok sinema eleştirmeni ve sinema izleyicisi tarafından beğenilmiştir. Bu nedenle 2018 yılında yapılan ve vizyona giren özellikle yerli romantik komedi filmleri arasında izlenebilecek nadir yerli yapımlardan biri olarak ön plana çıktığı birçok kişi tarafından dile getirilmektedir. Hikayesinin gerçekliği ve belki de defaetle vurgusunu yaptığımız oyuncuların hikayeye olan inanılması güç etkisi yapımı izleyici nezdinde güçlü ve kaliteli kılan etkenler arasında yer almaktadır. Sırf Mert Fırat ve Burcu Biricik’in performansları için bile izlenebilecek olan Her Şey Seninle Güzel sizlere güzel ve üzücü bir romantik dram hikayesi anlatıyor olacak. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Her Şey Seninle Güzel Sansürsüz İndir

Her Şey Seninle Güzel Sansürsüz İndir

Her Şey Seninle Güzel Sansürsüz İndir

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir  *****  Film indir – Full indir 

  Film indir – Full indir *****  Film indir – Full indir 

Bu film/dizi/program/oyun/müzik indirbakalim.com ayrıcalığı ile sizlere sunulmuştur. Linkler en çok tercih edilen format/kaliteye göre düzenlenmiştir. İstediğiniz kalite/format veya  film/dizi/program/oyun/müziği yorum olarak bırakmanız durumunda güncellenecektir. indirbakalim.com film/dizi/program/oyun/müzik indirme siteniz gururla sunar. İyi seyirler. 🙂

Dizi kategorimiz aktif edilmiştir buraya tıklayarak –> Dizi indir en gücel dizileri indirebilirsiniz. Diğer filmlere hızlı ulaşmak için –> Film indir linkine tıklayabilirsiniz. indirbakalim.com en güncel film/dizi/program/oyun/müzik indirme sitesi.

BENZER İÇERİKLER
Her Şey Seninle Güzel Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR